background img
Eki 17, 2018
90 Views

Providence Üçlemesi – Jamie McGuire Kitabını İndir

Written by

Providence Üçlemesi – Jamie McGuire Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Fantastik Aşk romanı severlerin kaçırmaması gereken bir seri olan bu üçleme yarı melek bir adam ile babasının öldüğü gün bu melekle tanışan Nina’nın hikayesini konu edinmektedir. Hayatta en değer verdiği varlığı olan babasının öldüğü gün adeta yıkılan Nina’nın otobüs beklediği sırada durakta karşılaştığı Jared ile o gün hiç öyle bir şey düşüneceği aklına gelmezdi. Bir süre sohbet eden ve dertleşen ikili zamanla birbirlerine aşkla bağlanır. Fakat Nina’nın peşinde babasını öldüren düşmanlar vardır. Diğer yandan bu yarı melek ırkı için bir insanla aşk yaşamak yasak olduğu ve kendi ırkına zarar veremeyecekleri için Nina’nın peşine onlarda düşer. Şimdi bu iki farklı dünyaların aşığı Providence denen bir Araf da sıkışıp kalırlar.

 

Seri Sıralaması

  1. Araf
  2. Cehennem
  3. Cennet

Providence Üçlemesi Hakkında

Araf

Nina, babasının ölümüyle kendisini Providence’ta varlığından hiç haberdar olmadığı bambaşka bir dünyanın içinde bulur. Babasının cenazesinin olduğu gün otobüs durağında tesadüfen karşılaştığına inandığı çekici, karşı konulamaz Jared ile yakınlaşmasıysa Nina’nın hayatını tamamen altüst eder.

Jared ile Nina’nın birbirlerine âşık olmaları işleri tamamen zora sokar. Jared, Nina’yı sadece babasının düşmanları olan insanlardan değil, kendi soyundan olan yarı meleklerle Cehennem’deki Şeytanlar’dan da korumak zorunda kalır. Jared ile Nina’nın birlikte olabilmek için kaderlerine karşı gelip düşmanlarını alt etmeleri gerekir.

Tatlı Bela ve Ayaklı Bela romanlarıyla olay yaratan Jamie McGuire, bu kez farklı bir seriyle karşımıza çıkıyor. Providence üçlemesinin ilk romanı Araf, devamını merakla bekleyeceğiniz fantastik bir aşka sahne oluyor.

 

Cehennem

Nina Grey, şeytanlarla yaptığı savaşın yaralarını yeni yeni sarıyordu. Geçmişte olanlar çok uzakta kalmış gibiydi. Hem okuluna devam ediyor hem de babasından kalan şirketin başına geçmek için hazırlanıyordu. Her şey normale dönmüştü, geceleri gördüğü kâbuslar dışında…

 

Cennet

Işığın olduğu yerde, karanlık da vardır.

Aşk, her şeye rağmen kazanacak mı?

Kelimelerle tarif edilemeyecek kadar korkunç şeyler yaşamış, bilinmeyenleri öğrenmişti. Şimdiyse kazanamayacağını bildiği bir savaşın içindeydi.

Nina Grey, hayatının aşkı Jared Ryel’la evlenmiş, onun çocuğunu taşıyordu. Ve ne pahasına olursa olsun, hayatta kalabilmek için bu çocuğu doğurması ve Jared’la birlikte karşılarına aldıkları Cehennem’le savaşması gerekiyordu. Acaba Nina ve Jared, Cehennem’dekileri mağlup ederek bu savaştan sağ çıkabilecekler mi?

Cennet, Tatlı Bela’nın yazarı Jamie McGuire’ın diğer bestseller serisi olan Providence Üçlemesi’nin son perdesi!

Providence Üçlemesi – Jamie McGuire Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir