Popçu Çağla kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
9
Popçu Çağla kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Popçu Çağla kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Popçu Çağla kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Popçu Çağla kimdir? kaç yaşında?, Popçu Çağla kimdir? memleketi neresi, Popçu Çağla kimdir? evi nerede, Popçu Çağla kimdir? nereli, Popçu Çağla kimdir? instagram, Popçu Çağla kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Popçu Çağla nereli? Kaç yaşında?

Popçu Çağla kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Popçu Çağla şarkıları? Popçu Çağla sevgilisi, evli mi? Popçu Çağla soyadı? Şarkıcı Çağla Korkmaz kaç yaşında? Metin Korkmaz eşi çağla kim? Popçu Çağla boy kilo yaş bilgileri, ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Popçu Çağla yaşamı ve biyografisi

Popçu Çağla tam ve gerçek adı ile Çağla Korkmaz Pop müzik yorumcusu, müzisyendir. Ünlü şarkıcı ve besteci Sinan Akçıl’ın keşfi olarak tanınmaktadır. Ayrıca Türkiye’de bilinen ünlü futbolcu menajeri Metin Korkmaz’ın eşi olarak tanınmaktadır. Medya ve magazin dünyasında Aleyna Tilki ile ilgili söylediği sözlerle gündeme gelmiştir.

Popçu Çağla 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Müzik kariyerine birbirinden ünlü simaların vokalistliğini yaparak adım attı. Popçu Çağla’nın tanınmasına en büyük zemin hazırlayan olay ise katıldığı televizyon programlarıdır. Popçu Çağla 2014 çıkışlı “Nasıl Yani Bilmiyor musun” isimli bir EP çıkardı. Müzik dünyasına 2016 senesinde “Hoppa” Sinan Akçıl, Gökhan Tepe, Yıldız Tilbe gibi şarkıcıların  birer parçasını seslendirdiği EP’si ile merhaba dedi.  Popçu Çağla Sinan Akçıl’ın Ebru Şallı için yazdığı söylenen “Pardon” şarkısıyla adını duyurmaya başladı. Popçu Çağla2018 senesinde Gülşen’in şarkısı “Saz mı Caz mı” şarkısını seslendirdi. “Saz mı caz mı?” şarkısı 92 milyon tıklandı. Ayrıca Emrah Karaduman aranjörlüğünü üstüne aldığı “Arabeni” şarkısının çalışmalarını da yapan isim oldu. Popçu Çağla, Türkiye’de tanınan ünlü futbolcu menajeri Metin Korkmaz ile evlidir.

Popçu Çağla Aleyna Tilki için: “Aleyna Tilki’nin pskilojisi bozuk bence acilen tedavi olması lazım. Dünya starı bulunacağım demekle olunmuyor. Hareketlerini beğenmiyorum”. dedi Popçu Çağla boyu 1.76 cm kilosu 57 kg burcu Oğlak’tır. Popüler şarkıları içinde; Saz mı Caz mı? Hoppa Turaç Berkay Özer Versiyonu, Sobele, Pardon, Saz mı, Caz mı? (Remix), Çal Oyna, Bilet / Biletini Kestim, Nasıl Yani / Bilmiyor musun, Söyle Arkadaşım ve Hoppa (Ozan Çolakoğlu Versiyon) gibi şarkılar bulunmaktadır.

Popçu Çağla albümleri

  • 2019 Sobele – Sobele Remix
  • 2018 Saz mı Caz mı?  
  • 2016 Hoppa
  • 2014 Nasıl Yani? Bilmiyor musun?