PAU Ayhan Ulu kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
6
PAU Ayhan Ulu kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


PAU Ayhan Ulu kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde PAU Ayhan Ulu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. PAU Ayhan Ulu kimdir? kaç yaşında?, PAU Ayhan Ulu kimdir? memleketi neresi, PAU Ayhan Ulu kimdir? evi nerede, PAU Ayhan Ulu kimdir? nereli, PAU Ayhan Ulu kimdir? instagram, PAU Ayhan Ulu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

PAU Ayhan Ulu nereli? Kaç yaşında?

PAU Ayhan Ulu kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? PAU Ayhan Ulu sevgilisi? PAU Ayhan Ulu şarkıları, ile ilgili araştırılanler boy kilo yaş kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

PAU Ayhan Ulu yaşamı ve biyografisi

PAU Ayhan Ulu Türk sosyal platform fenomeni ve şarkıcıdır. Seslendirdiği şarkılar ve sosyal platform hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı zengin içerikler aracılığıyla tanınmaya başladı.

Ayhan Ulu 1 Mart 1990 senesinde İzmir Bornova’da 3 çocuklu bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Esasen memleketi Kars’tır. Kars’ın Azerilerindendir. Tüm sokak hayvanları, kadın ve çocuk hakları hususunda gündem yarattığı için takdir toplamıştır. Ayhan Ulu müzik kariyerine çok ufak yaşlarda başladı.  2014 senesinde profesyonel olarak müzik kariyerine adım attı. Lakin aradan geçen süre zarfında herhangi bir albüm çalışması olmamıştır. Yaşadığı şehir İzmir’de çeşitli mekanlarda, gece kulüplerinde ve çeşitli organizasyonlarda bulunan genç şarkıcı kısa süre içinde youtube üzerinden de fark edilmeye başladı. Pau Ayhan Ulu en büyük çıkışını 2014 senesinde “Sebastian” adlı şarkısı ile yaptı. Ardından “Ego” ve “Elemtere Fiş”  şarkıları ile kariyerini sürdürdü. 2014 senesinde “Hastake” şarkısı ile de popüler oldu. Ayrıca düğünlerde sahne aldığı “Yektane” şarkısı da herkes aracılığıyla bilinmektedir. Ayrıca “Alaçatı Çeşme” şarkısına Taylan Kaya ile birlikte seslendirmiştir. 2018 senesinde “Gölcük Kırmızı Mavi” şarkısını seslendirdi.  Pau Ayhan Ulu 2019 senesinde “Uyku” adlı müzik çalışmasını sevenlerine sundu ve 2 milyon kişi aracılığıyla izlendi. 2020 senesinde “Ver yansın” ,“Derdim olsun”, “Ne yana yıkılayım” ve “Sensin Doktorum” şarkılarını müzikseverlere ve hayran kitlesinin beğenisine sundu.

Pau Ayhan Ulu boyu 1.70 cm kilosu 68 kg ve burcu Balık. Pau anlamını merak edenler için; Piyanist Ayhan Ulu kısaltmasıdır. Bu lakap üniversiteden kalma bir kısaltmadır. PAU Ayhan Ulu şimdilerde müzikler bestelemeye ve içerikler paylaşmaya sürdürmektedir.