Pamir Kıraner kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
5
Pamir Kıraner kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Pamir Kıraner kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Pamir Kıraner kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Pamir Kıraner kimdir? kaç yaşında?, Pamir Kıraner kimdir? memleketi neresi, Pamir Kıraner kimdir? evi nerede, Pamir Kıraner kimdir? nereli, Pamir Kıraner kimdir? instagram, Pamir Kıraner kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Pamir Kıraner nereli? Kaç yaşında?

Pamir Kıranerkimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Pamir Kıraner ne iş yapıyor?  Saadet Işıl Aksoy’un eşi Pamir Kıraner kim? Pamir Kıraner boy kilo yaş bilgileri.  Pamir Kıraner annesi, çocuğu, ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kitapları, kısaca yaşamı ve biyografi detayları  kim kimdirbölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Pamir Kıraner yaşamı ve biyografisi

Pamir Kıraner Türk iş insanı ve bunun yanı sıra dizi ve sinema oyuncusu Saadet Işıl Aksoy’un eşi olarak tanınmaktadır. Aynı zamanda Pamir Kıraner annesi balerin Gülcan Tunççekiç’dir.

Pamir Kıraner Türkiye’de mobil uygulama süreçlerinde rol alan özel bir firmada görev almaktadır. Balerin Gülcan Tunççekiç’nin oğludur. 1960 senesinde Gülcan Tunççekiç balerin olarak tüm dünya çapında fırtınalar estirmiştir. Pamir Kıraner kariyerinin bunun yanında  Kendo yapmakta ve eşi Saadet Işıl Aksoy’a her daim desteci olması ile bilinmektedir.

Saadet Işıl Aksoyun eşi Pamir Kıraner kim Pamir Kıraner boy kilo yaş bilgileri

Pamir Kıraner 2014 senesinde oyuncu Saadet Işıl Aksoy ile nikah masasına oturdu. Çift evlendikten sonra  ABD’de yaşamaya başladı.  Pamir Kıraner Saadet Işıl Aksoy evliliklerinden 22 Şubat 2020 senesinde “Marisa Kıraner” isminde bir kız çocukları dünyaya gelmiştir.