background img
Mar 21, 2018
33 Views

Oyun Kartları: Eşleştirme Kitabını İndir

Written by

Oyun Kartları: Eşleştirme Kitabının Açıklaması:

Oyun Kartları: Eşleştirme

Oyun Kartları: Eşleştirme  Eşleştirme oyun kartları, çocuğunuz için en eğitici oyunlardan ve okul öncesi etkinliklerden birisidir.

Eşleştirme oyun kartları, çocuğunuzun gördüğü resmi / bilgiyi aklında tutup, daha sonra zihninde geri çağırması üzerine kurulu olduğu için, görsel hafıza ve algı yeteneğinin gelişmesinde faydalı olur. Varlıkları biçimlerine ve işlevlerine göre eşleştirir. Gelişmiş görsel hafıza ve ilişki kurabilme, çocuğunuzun okul eğitimi ve sonraki yaşantısı boyunca her alanda kullanacağı önemli meziyetlerden birisidir. Eşleştirme oyun kartları, çocuğunuzun özellikle muhakeme ve idrak yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunur. Eşleştirme oyun kartları, eğitsel oyunlar arasında beyin / hafıza gelişimini en çok destekleyen oyunlardan biridir.

Bu oyun sadece çocuğunuz için değil, sizin için de iyi bir zihin jimnastiği olacaktır. Düzenli aralıklarla oynandığında çocuğunuzun konsantrasyon kabiliyetini arttırır. (Tanıtım bülteninden)

 

Kazanımları: • Eşleştirme oyun kartları, çocuğunuz için en eğitici oyunlardan ve okul öncesi etkinliklerden birisidir.  • Eşleştirme oyun kartları, çocuğunuzun gördüğü resmi / bilgiyi aklında tutup, daha sonra zihninde geri çağırması üzerine kurulu olduğu için, görsel hafıza ve algı yeteneğinin gelişmesinde faydalı olur.  • Varlıkları biçimlerine ve işlevlerine göre eşleştirir.  • Gelişmiş görsel hafıza ve ilişki kurabilme, çocuğunuzun okul eğitimi ve sonraki yaşantısı boyunca her alanda kullanacağı önemli meziyetlerden birisidir.  • Eşleştirme oyun kartları, çocuğunuzun özellikle muhakeme ve idrak yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunur.  • Eşleştirme oyun kartları, eğitsel oyunlar arasında beyin / hafıza gelişimini en çok destekleyen oyunlardan biridir.  • Bu oyun sadece çocuğunuz için değil, sizin için de iyi bir zihin jimnastiği olacaktır.  • Düzenli aralıklarla oynandığında çocuğunuzun konsantrasyon kabiliyetini arttırır.

 

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir