Otuz Bir – Can Çeker Kitabını İndir

tarafından
56
Otuz Bir – Can Çeker Kitabını İndir

Otuz Bir – Can Çeker Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Kitabın ismi itibariyle de 18+ olduğunu vurgulamamıza gerek yok sanırım. Gelelim manidar bir takma isim kullanan Can Çeker adlı yazarın “Otuz bir” (31) adlı hikayesinin konusuna. Kapak resmi ve kitap ismi sizi hunharca sayfalar dolusu bir mastürbasyon hikayesi anlatığı yanılgısına düşürmesin. Tabi ki bunlar bolca var fakat ana fikir ve kitabın ismin aslın geldiği konu farklı. Bir adamın 31 günlük, günlüğünü beraber okuyacağız. Sevmekten vazgeçen bir adamın!

 

Otuz Bir Hakkında

Sevebilme yetisini kaybetmek bir adam için oldukça önemli bir sorundur. Ama bu kayıp kadınlar için daha büyük bir sorundur!

Birbirinizi sevmekten vazgeçmeyin…

Kitabın ismi ilginizi çekti değil mi?

Aslında sandığınız gibi değil pek…

Evet içerikte +18 ibaresini gerektirecek unsurlar var ve evet kahramanımız her gün mastürbasyon yapıyor. Ama kitabın anlatmak istediği bu değil.

Bir adamın sevme duygusunu nasıl kaybettiğini anlattığı bir günlük bu. Nasıl sevemez hale geldiğini, sevgi kavramının deforme edilişine nasıl tepki verdiğini okuyacaksınız bu otuz bir günlük günlükte.

Her güne nasıl yalnız başladığını düşünürken aslında kayıtsız şartsız yanında olanlara şaşıracaksınız.

Bir de entrika var son sayfalarda çözülen…

Yazarımızın kendini gizleme isteği ve böyle çarpıcı bir takma isim kullanmasını anlayışla karşıladık. Ama otuz iki’yi yazıyor şu an, ilk sayfalarını okuduk.

Bu yüzden sizlerin de merakla takip edeceğiniz bir yazar olacağını biliyoruz.

Kapak mevzuuna yeniden dönecek olursak… bu kitaptaki anafikre ulaşmanızı sağlamayı kolaylaştıracaksa,
Neden olmasın?

 

Otuz Bir – Can Çeker Kitabını İndir Kitabını İndir