Onur Durmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
8
Onur Durmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?


Onur Durmaz Kimdir, biyografi sitemizde Onur Durmaz ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Onur Durmaz kaç yaşında?, Onur Durmaz memleketi neresi, Onur Durmaz evi nerede, Onur Durmaz nereli, Onur Durmaz instagram, Onur Durmaz ile alakalı her detay yazımızda..

Onur Durmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?

Onur Durmaz cast direktörü, reji asistanı ve tiyatro dizi oyuncusudur. 13 Haziran 1990 senesinde Kocaeli’de dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 30 yaşındadır. cast direktörü, yönetmen yardımcısı ve oyuncu olarak çalışmalar yaptı. En büyük çıkışını 2021 senesinde Yargı dizisinde Avukat Engin rolü ile yaptı.

Onur Durmaz yaşamı ve biyografisi

Onur Durmaz 13 Haziran 1990 tarihinde Kocaeli’de dünyaya gözlerini açtı. Liseyi bitirdiktan sonra eğitim hayatına Vienna Konservatorium’da sürdürdü. Ardından kariyerine cast direktörü olarak sürdü. Çeşitli dizi ve sinema filmlerinde rejide görev aldı. Tiyatro sahnelerinde sahne aldı.

2014 senesinde Hadi İnşallah, 2015 senesinde Niyazi Gül Dörtnala, 2018 senesinde Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi yapımlarında görev aldı. 2020 senesinde Menajerimi Ara dizisinde ekranları doldurdu. En büyük çıkışını 2021 senesinde Yargı dizisinde Avukat Engin rolü ile gerçekleştirdi.

Onur Durmaz boy kilo ve hangi burç?

Onur Durmaz boyu 1.72 cm kilosu 75 kg ve burcu İkizler.

Onur Durmaz sevgilisi

Onur Durmaz sevgilisi aşk yaşamı ve özel yaşamına ilişkin bilgiler yoktur.

Onur Durmaz dizileri ve filmleri

Onur Durmaz yer aldığı diziler? Onur Durmaz hangi dizilerde oynadı?

  • 2021 Yargı(Engin)
  • 2020 Menajerimi Ara
  • 2018 Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi
  • 2015 Niyazi Gül Dörtnala
  • 2014 Hadi İnşallah