Ölümün Soğuk Sesi – Jane Casey Kitabını İndir

tarafından
60
Ölümün Soğuk Sesi – Jane Casey Kitabını İndir

Ölümün Soğuk Sesi – Jane Casey Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

 

Sarah Finch adında henüz küçük bir çocuğun başından iki korkunç olay geçer. İlki Sarah’ın abisi Charlie’nin birden beraber oyun oynarlarken ortadan kayboluşu ve uzun yıllardır bulunamayışı. Yıllar sonraysa Sarah artık bir öğretmen oluştur ara sıra abisinin kaybolduğu ev olan annesinin yanına gider. Annesi biçare durumda kendini alkole vuruş ve abisinin odasında her gün ağlamaktadır. Bu sırada Sarah oradayken komşunun çocuğu kaybolur, onu bulansa Sarah olur. Bu durum Charli’nin kaybolmasına kadar dikkatleri genç kadının üstüne çeker. Tabi ki sadece polisler değildi Sarah’ı takip eden!

 

Ölümün Soğuk Sesi Hakkında

On Altı Yıl Arayla Kaybolan İki Çocuk

Sarah Finch küçük bir kızken, ağabeyi dışarıya oynamaya gider ve bir daha asla dönmez. Charlie’nin başına neler geldiğini öğrenememek, aileyi darmadağın eder. Yıllar sonra öğretmen olan Sarah, evine geri dönmüştür. Ağabeyinin odasını kutsal bir mabet gibi kullanan alkolik annesiyle birlikte yaşamaktadır.

Tek Bir Tanık

Ardından on iki yaşındaki Jenny Shepherd kaybolur ve Sarah öğrencisinin cesedini evinin yakınındaki korulukta bulur. Sarah, bu davaya müdahil oldukça kendisiyle ilgili şüpheler de gitgide artar. Fakat kendisini takip eden yalnızca polis değildir.

Jane Casey : Polisiye roman yazarıdır. 1977 yılında Dublin’de doğup Castleknock’ta büyümüştür. Oxford, JesusCollege’de İngilizce bölümünü okumuştur. İlk romanı The Missing, yani elinizdeki kitap 2010 yılı şubat ayında yayımlanmıştır. Aynı yıl kasım ayında 5. Kurban (The Burning) okuyucularla buluşmuştur. Ardından 2011’de Acımasız (The Reckoning) ve 2013’te de TheLast Girl kitapları yayımlanmıştır. Yazar Londra’da eşi ve oğluyla yaşamaktadır.

Ölümün Soğuk Sesi Yorumlar

“Ölümün Soğuk Sesi, yüksek bir hedef koymuş ve o hedefi tutturmuş.Gerçekten çarpıcı bir ilk roman
-ReginaldHill-

“Ciddi anlamda merak uyandırıcı ve inandırıcı.”
-RobertGoddard-

“Sürükleyici, korkutucu ve etkileyici-fazlasıyla doyurucu bir psikolojik gerilim.”
-Sophie Hannah-

Ölümün Soğuk Sesi – Jane Casey Kitabını İndir Kitabını İndir