background img
Mar 22, 2018
158 Views

Ol Der Ve Olur – Tuğçe Işınsu Kitabını İndir

Written by

Ol Der Ve Olur – Tuğçe Işınsu Kitabının Açıklaması:

Ol Der Ve Olur – Tuğçe Işınsu

 

Ol Der ve Olur

Tuğçe Işınsu

 

Ey Hayat!

 

Demek dileğimi bana vermemek için direniyorsun…

 

Geçmişi serbest bırakarak, arınarak, olumlamaların gücüyle, sezgilerimi doğru kullanarak, en yüce dualarla, bilinçaltımın yardımıyla, neden direndiğini ve hangi yaşam dersimi almam gerektiğini de bularak, o yolla olmuyorsa başka yolla, hiç yolu yoksa kendi yolumu yaratarak yine de dileğimi senden alacağım. Ve onu gerçek yapacağım.

(Ve Öyle De Oldu)

 

Dileğin, Çok İstediğinde Değil Çok İnandığında Gerçekleşir.

 

"Ol" der ve Olur bölümler:

 

1. Spiritüel Enerji Yasaları

2. Bereket ve Aşk Senin Doğuştan Hakkın

3. Yaşanmış Mucizeler

4. Hastalıkların Spiritüel ve Duygusal Sebepleri

5. İlişki Şifalandırması

6. Telepatik Bağ Kurma

7. Duaların Gücü ve Işığa Yolculuk

8. Ve Öyle De Oldu

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yazar Hakkında:

Spiritüel Danışman, Yazar, Sunucu * FMV Özel Işık Lisesi ve İstanbul Üniversitesi, İngiliz Dili & Edebiyatı mezunu olan Tuğçe Işınsu, 11 yıl süren reklam yazarlığı kariyerinin ardından doğuştan sahip olduğu psişik güçleri ve aldığı spiritüel eğitimler ile Spiritüel Danışmanlık yapmaya başlamıştır. Birçok yaşam merkezinde, ayrıca 7 yıldır kendi sunduğu ve konuk katıldığı 200’ün üzerinde TV programında İlişkiler, Melekler, Mistisizm, Enerji Çalışmaları, Spiritüel Şifa Yöntemlerini tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya tanıtan Tuğçe Işınsu, 7 kitabın da yazarıdır. Dünya’nın her yerinden binlerce danışan ile çalışmalarını sürdüren Tuğçe Işınsu,size dileklerinizi gerçek kılmanın yollarını anlatıyor, mucizelerle dolu enerjisi yüksek bir yaşamın da sırlarını aktarıyor Allah’ın izni ile.

Din ve mitoloji alanında son dönemlerin popüler kitapları arasına giren Ol Der Ve Olur , spiritüel yaşam ve çekim yasasının yanında duanın ve inanmanın gücü ile ilgili okuyucuya geniş perspektifte bilgiler sunuyor. Olumlamanın gücünü kullanarak dilekleri gerçekleştirebilme ve çekim yasası ile mucizeleri hayata çekmenin kurallarının anlatıldığı kitapta, olumsuz enerjiden arınarak spiritüel gelişime katkı sağlama konuları ele alınıyor. Mucizelerin ancak geçmişi geride bırakarak gerçekleşebileceğine değinen yazar okuyucuyla gerçek hayattan örnekler paylaşarak anlatımını güçlendiriyor.

Ol Der Ve Olur, Tuğçe Işınsu tarafından 2016 yılında kaleme alınmış bir kitaptır. Mitoloji, din ve spiritüel yaşam konularında çeşitli eserleri bulunan spiritüel danışman ve yazar Tuğçe Işınsu; El Vedud, Onu Kendine Aşık Et, Aşk ve Cazibe Akademisi, Mucizeleri Kendine Çağırmak gibi eserleri ile tanınıyor. İlişki şifalandırması, bereket çalışmaları, bilinçaltı dönüşümü ve regresyon-geçmiş yaşam şifası gibi konularda danışmanlık veren ve seminerlere katılan yazar herkesin kendi mucizesini yaratabileceğine inanıyor.

Spiritüel enerji yasaları konusu ile başlayan Ol Der Ve Olur kitabında başarı ve mutluluk için en saf kaynağın bilinç olduğu anlatılıyor. Geçmişin olumsuz enerjisinden arınmak, olumlu düşünmek ve hayata bu perspektiften bakmanın kişinin var olan içsel gücünü harekete geçireceği ve olumlu enerjinin yine olumlu enerjileri çekeceği belirtiliyor. Dilemek ve istemek insanoğlunun doğal ihtiyaçları arasında bulunuyor. İstemekten daha önemli olansa dileğin olabileceğine inanmak. "Dileğin çok istediğinde değil, çok inandığında gerçekleşir" diyen yazar inancın mucizeleri kendine çekme konusundaki önemine vurgu yapıyor. 

Bereket ve aşk konularında şansı yakalamak için bilinçaltındaki olumsuz enerjilerden arınmak ve her şeyden önce kendini sevmek gerekiyor. İnsanın sorumluluğu önce kendini sevmekle başlıyor. Kendini koşulsuz olarak sevebilen insan etrafında da kendine saygı gösteren ve seven kişileri çoğaltıyor. Mutlu hissetmek, başkalarını mutlu edebilmenin anahtarı oluyor. Değişim insanın içinde başlıyor. Değişim ve dönüşüm ile birlikte benzer karakterde ve benzer frekansta olanlar da kişilerin hayatına dahil olmaya başlıyor. Paylaşmak ve vermek bereketi artıran en önemli enerji olarak nitelendiriliyor. Paylaşabilen, koşulsuz verebilen ve sevgi ile sunan karşılığını bereket ve mutluluk olarak alıyor.

Şükretmek, şikâyet etmeyi bırakmak ve bol dua etmek evrenin enerji yasasını harekete geçiriyor. Düşleyerek maddeye dönüştürebilmek, imgeleyerek zihinde yaratabilmek ve inanmak kişisel güçten sınırsızca yararlanabilmek anlamına geliyor. Direnmek, isyan etmek veya pişman hissetmek yerine olanı kabule geçmek ve bilinçaltı ile yüzleşmek hayatı yönetebilmenin ve yepyeni bir yolculuğa başlamanın ilk adımlarını oluşturuyor. Kişinin dış dünyası kendi ruhunun maddeye dönüşmüş halinin bir yansımasını sunuyor. Kendini yenileyebilen ve kendini aşabilenler kendi zaferlerini ilan ederek hayat yolculuklarına devam ediyorlar. 

Çevrede şekillenen algılar belirli düzeyde titreşen enerjilerden oluşuyor ve bilinçaltına kaydediliyor. İnsan hayatını bilinçdışı yönetiyor. Geçmişten gelen ve otomatik olarak biliçaltında yer edinmiş olan kayıtlar kişinin hareketlerinin, kararlarının, davranışlarının ve düşüncelerinin temelini oluşturuyor. Tekrar eden problemler, sorunlar ve hastalıklar aslında geçmişteki korku, kaygı ve endişeler nedeniyle farklı senaryolarla kişinin hayatında istenmeyen bir döngü yaratıyor. Duyguları şifalandırmak için dua etmek, istemek ve yaradana güvenmek; umutsuzluk ve huzursuzluğun kişinin benliğiden uzaklaşmasına ve içindeki olumlu enerjiyi büyütmesine yardım ediyor. İnsanın içindeki sınırsız güç ve bilgi ise tüm bu kurguları alt edecek düzeyde. Kitapta bilinçaltı temizliği ile birlikte kendini tanıyabilmek, an'da kalabilmek, odaklanmak, enerjiyi akışta tutmak ve duaların gücünden yararlanmak ışığa doğru giden yol aydınlatılıyor. Kitabı okuduktan sonra, bütünden ayrı hiçbir şeyin olmadığı ve her şeyin birbirine enerji ile bağlı olduğu dünyada, insanoğlu en büyük amacın kendisi olduğunu farkediyor.

 

 

 

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir