background img
Nis 26, 2018
77 Views

Okyanus Kokusu – J. Courtney Sullivan Kitabını İndir

Written by

Okyanus Kokusu – J. Courtney Sullivan Kitabının Açıklaması:

Okyanus Kokusu – J. Courtney Sullivan

Okyanus kenarında bulunan harika bir ev ve bu eve bir anda doluşan dört kadın. Hayata çok daha farklı gözlerle bakmanızı ve karşınızdakini daha iyi anlamanızı sağlayacak gerçekçi bir hikâye.

Maggie sevgilisinden ayrılıp karnında bebeğiyle büyükannesi Alice’in yazlık evine gelir. Kızının hamile olduğunu öğrenen Kathleen de annesiyle hiç anlaşamamasına rağmen Maggie’yi yalnız bırakmamak için yazlık eve gider. Alice’in oğluyla evlenip Kelleher Ailesi’ne katılan Ann Marie ise sorunlarını unutmak için kendini adadığı oyuncak evini yazlıkta yapmaya karar verir. Bu üç kadın, derinlerinde büyük bir sır saklayan, hırçın tavırlı Alice’le bir araya gelince işler sarpa sarar. Kelleher Ailesi’nin hepsi birbirinden güçlü ama tuhaf kadınları, bir süre birbirlerine tahammül etmek zorunda kalır. İnsana iyi ve kötü kavramlarını sorgulatan bu sürükleyici roman, aslında hiçbir şeyin dışarıdan göründüğü gibi olmadığını fark etmenize yardımcı olacak.

“Sullivan her ailede yaşanabilecek sıkıntıları harika bir üslupla anlatıyor. Alışılmadık karakterler sizi güldürürken onların pişmanlıklarını kalbinizin derinliklerinde hissedeceksiniz.”
-MarieClaire.com-

“Arkadaşlarını seçebilirsin ama aileni seçme şansın yoktur sözü işte bu kitapta hayat buluyor. İnsani duyguların güzel bir kalemle ele alındığı bu hikâyeye kendinizi kaptıracaksınız.”
-The New Maine Time-

“Sevginin bazen en problemli ailelere bile iyi gelebileceğini anlatan vurucu ve incelikli bir roman.”
-The Washington Post Book World-

“Bu kitabı bitirdiğinizde bir sahil kasabasında uzun bir tatil yapmak isteyeceksiniz.”
-The Oregonian-

“Kusurlarına rağmen hepimizin şefkatle bakacağı karakterlerin hikâyesini anlatıyor…”
-USA Today-

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir