Öğretmenim Bir Canavar Pdf indir

tarafından
5
Öğretmenim Bir Canavar Pdf indir


Öğretmenim Bir Canavar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786051920290 sayfadan oluşan Öğretmenim Bir Canavar kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Peter Brown tarafından kaleme alınan Öğretmenim Bir Canavar isimli kitap My Teacher Is a Monster! (No dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Öğretmenim Bir Canavar kitabını 27.12.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Öğretmenim Bir Canavar pdf oku indir.

Öğretmenim Bir Canavar pdf indir

Bobby, dünya çapındaki en kötü öğretmenin kendi öğretmeni olduğunu düşünür. Sınıfta kâğıttan bir uçak uçurmaya kalktığında öğretmeni bağırıp çağırarak hevesini kursağında bırakır. Derken bir tatil gününde güzel vakit geçirmek için parka giden Bobby öğretmeniyle karşılaşır. Görünüşe aldanmamak gerektiğini de böylece öğrenir. 
Önyargılar üzerine kısa ve etkileyici bu metnin fotoğrafları görsel bir şölen sunuyor.

New York Times En İyi Resimli Kitap Ödülü dahil olmak üzere bir çok ödülün sahibi olan ve kitapları New York Times Çoksatanlar  Listesi’nde beşkez bulunan Peter Brown ilk kez Türkçede yayınlanıyor.

“Benzer davranışları sergileyen okurların kitabın mesajını anlamasını bekliyoruz: Öğretmenler insandır ve onlara ne verirseniz onu alırsınız.”
– Kirkus Reviews

“Bobby’nin tatlılığı tüm okurların kalbini kazanacak.”
– School Library Journal

Öğretmenim Bir Canavar kitap özeti

Öğretmenim Bir Canavar pdf oku

Öğretmenim Bir Canavar Pdf indir