background img
Eki 22, 2018
108 Views

Nora Roberts İz Peşinde – Nora Roberts Kitabını İndir

Written by

Nora Roberts İz Peşinde – Nora Roberts Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

 

Althea etkileyici dominant bir kadın yüz başıydı. Althea’yı , Grayso ile yolarını kesiştiren olay işe Althea’nın komutanı Colt’un kızının kaybolmasıydı. Bir birlerine öylesine zıt karakterlerdi ki bir süre bile bir arada durmak ikisini de huzursuz ediyordu. Fakat bu görevi beraber yapmak zorundalar. Zaman ilerledikçe ikilide bu zıt kutuplarının çekimine uğramaya başlamışlardı. Dava ilerledikçe onların yakınlığı da ilerlemeye devam ediyordu.

İz Peşinde Hakkında

Yüzbaşı Althea Grayson gibi muhteşem bir kadınla ortak bir dava üzerinde çalışmak, hukuk diploması sahibi, hava kuvvetlerinde görev yapmış Colt Nightshade için umulmadık bir süpriz olmuştu. Birbirlerine her konuda taban tabana zıt düşen bu ikilinin yollarını kesiştiren şey, Grayson’ın muhbiri Vahşi Bill Billings’in ölümü ile Nightshade’in, izini sürdüğü, eski bir dostunun kaybolan kızı Liz’in bağlantısıydı.
Daha ilk karşılaşma anından itibaren, üçüncü bir kişinin dahil çıplak gözle fark edebileceği sıra dışı bir çekim vardı aralarında. Grayson’ın, bu çekime karşı koyma biçimi, ortak davalarının peşinde hızla yol almalarına neden olacak bir hırsa dönüştükçe farkında bile olmadan daha da fazla yakınlaşıyorlardı birbirlerine. İp uçları birbirini tamamladıkça, her yeni keşifle beraber, bir önceki çaresizlik, göz parıldatan bir umuda dönüşüyordu. Bu sayede her ikisi de geçmişlerinin gölgesinden giderek uzaklaşarak yine umulmadık bir yerde birleşiyorlardı.

 

Nora Roberts İz Peşinde – Nora Roberts Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir