Necronomicon – Kara Dünyanın Kitabı – H.G. Ginger – PDF ve EPUB indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

tarafından
39
Necronomicon – Kara Dünyanın Kitabı – H.G. Ginger – PDF ve EPUB indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Necronomicon – Kara Dünyanın Kitabı – H.G. Ginger – PDF ve EPUB indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Sümer inancına göre dünyayı inşa ede maymunla kendi genlerini karıştırarak insanoğlunu meydana getiren bir takım kadim varlıklar dünyada yaşamamıştı. Çok yakında çevirisi tamamlanan Sümer tabletlerinde bu durum ayrıntılı olarak işlenmiştir. Yine aynı inanışın devamında bu kadim güçler dünyaya girmek için zaman ve fırsat kollamaktadır. Bu kitapta oldukça eski kabala inancına göre yazılmış ve günümüz Türkçesine çevrilerek meraklılarına sunuluş bir kitaptır.

 

Necronomicon Hakkında

Kabala’nın yaratılmasından çok önce tapınılan ve çağırılan eski çağlara ait güçler vardır. Bunlar Sümer inancındaki kadimlerdir ve Aleister Crowley’in majisinde ve H.P. Lovecraft’ın mitosunda yaşarlar. Dünyayı bir kez daha yönetmek için kapının hemen ardında beklemektedirler.

Uzun süredir kayıp olan sihirbazın elkitabı, büyülü sözler ve çağırışlar, ruhları defetme ve bağlama yollarını içerir. Ama bunlar düşüncesizce kullanılmamalıdır. Sadece, Abdül Alhazret’in, Kara Dünyanın Kitabı’nı tamamlamasına engel olan kaderini bile düşünmemiz yeterlidir.

Ve hatırla ki, Necronomicon’da çağrılan güçler için etkili bertaraf ediciler yoktur. “Necronomicon’un majisi kurcalanacak bir şey değildir ve seni baş edemeyeceğin psikolojik güçlere maruz bırakabilir. Şunu daima hatırla, eğer efsunlar konusunda acemice davranırsan uyarılacaksın.”

 

Necronomicon – Kara Dünyanın Kitabı – H.G. Ginger – PDF ve EPUB indir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabını İndir