Mutfakta Bir Dilim Farkındalık Pdf indir

tarafından
8
Mutfakta Bir Dilim Farkındalık Pdf indir


Mutfakta Bir Dilim Farkındalık pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Mutfakta Bir Dilim Farkındalık kitabı 288 olarak çıkarılmıştır. Isabelle Filliozat tarafından kaleme alınan Mutfakta Bir Dilim Farkındalık isimli kitap 9786254102530 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Mutfakta Bir Dilim Farkındalık kitabını 12.01.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mutfakta Bir Dilim Farkındalık pdf oku indir.

Mutfakta Bir Dilim Farkındalık pdf indir

Yemek hazırlama süreci, içsel bir yolculuğa dönüşebilir!
 
Zamanın epey kısıtlı olduğu şimdilerde, masalarımızı istila etmiş hazır ve bi hayli hızlı tüketilebilen yiyecekler revaçtayken, Isabelle Filliozat ucu bucağı görünmeyen mutfak alanına el atıyor. Bir kadın, bir anne ve bir psikoterapist gözüyle Filliozat biz okurlara yiyeceklerin dönüşüme uğradığı bu yerin, bunun yanı sıra öz gelişimin de mekânı olabileceğini gösteriyor. 
 
Mutfak; 
• Duyguların, ziyafetlerin, yakınlığın, geleneklerin ve inançların paylaşıldığı,
• Tariflerin, püf noktalarının ve sırların açık edildiği,
• Nefes egzersizlerinin, meditasyonun ve öz güvenin geliştirilebildiği yere verilen addır. 
 
Sayfalar boyunca okuyucular, “Yemek yapmayı neden sevmiyorum?”, “Ne yiyeceğim?”, “Neden alerjim durduk yere nüksediyor?” ve “Benim için en uygun beslenme şekli nedir?” türünden sorulara Filliozat’nın engin bilgi birikimi aracılığıyla yanıt bulacaklar. Bunun yanı sıra mutfağa meraklı olsun olmasın her okur için bu kitapta minik püf noktalarına ve faydalı alıştırmalara da yer veriliyor. Birbirinden lezzetli onlarca tariften bahsetmeye gerek bile yok!

Mutfakta Bir Dilim Farkındalık kitap özeti

Mutfakta Bir Dilim Farkındalık pdf oku

Mutfakta Bir Dilim Farkındalık Pdf indir