Mutfak Sırları Kitabını İndir

tarafından
48
Mutfak Sırları Kitabını İndir

Mutfak Sırları Kitabının Açıklaması:

Mutfak Sırları

Vücudunuz Bir Tapınak Değil, Bir Eğlence Parkı. Tadını Çıkarın…”

“Pazartesileri Deniz Mahsulü Sipariş Etme!” Anthony Bourdain’İn Acımasızca Dürüst, Bir O Kadar Da Komik Bir Dille Anlattığı Hatıralarındaki En Masum Tavsiyelerden Biri Bu. Sahil Barlarından Zirvedeki Restoranlara, Bulaşıkçılıktan Büyük Şefliğe, Tokyo’Dan Paris’E Oradan New York’A, İsyanlar Ve Alevlerle Dolu Bir Mesleğin Sunabileceği Hemen Her Şeyi Yaşayan Anthony Bourdain, Bunları Anlatmaya Karar Verince Ortaya Mutfak Sırları Çıktı: Mutfak Kapısının Ardına, Aşçılık Dünyasının Karanlık Tarafına Doğru Macera Dolu Bir Yolculuk. Ağzınızı Sulandıracak Kadar Lezzetli, Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak Kadar Eğlenceli.
Mutfak Sırları Yayımlanır Yayımlanmaz Kült Bir Esere Dönüştü Ve Bourdain’E Aşçılık Kariyerinin Çok Daha Ötesinde Bir Tanınırlık Sağladı. Elinizdeki Baskı, Kendisinin Ölümünden Önce Kitaba Elyazısıyla Yaptığı Küçük Eklemeleri, Yorumları Da İçeren Özel Bir Edisyon.

“Bir Stephen King Romanından Daha Sürükleyici.”
Sunday Times

“Onun Sesini Duyan Herkes Yeni Bir Şeyler Duyacağını, Hayatta Tanışamayacağı İnsanların Hikâyesine Şahit Olacağını Biliyordu.”
Elif Key, Cumhuriyet