background img
Eyl 9, 2018
90 Views

Mutfak Sırları Kitabını İndir

Written by

Mutfak Sırları Kitabının Açıklaması:

Mutfak Sırları

Vücudunuz Bir Tapınak Değil, Bir Eğlence Parkı. Tadını Çıkarın…”

“Pazartesileri Deniz Mahsulü Sipariş Etme!” Anthony Bourdain’İn Acımasızca Dürüst, Bir O Kadar Da Komik Bir Dille Anlattığı Hatıralarındaki En Masum Tavsiyelerden Biri Bu. Sahil Barlarından Zirvedeki Restoranlara, Bulaşıkçılıktan Büyük Şefliğe, Tokyo’Dan Paris’E Oradan New York’A, İsyanlar Ve Alevlerle Dolu Bir Mesleğin Sunabileceği Hemen Her Şeyi Yaşayan Anthony Bourdain, Bunları Anlatmaya Karar Verince Ortaya Mutfak Sırları Çıktı: Mutfak Kapısının Ardına, Aşçılık Dünyasının Karanlık Tarafına Doğru Macera Dolu Bir Yolculuk. Ağzınızı Sulandıracak Kadar Lezzetli, Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak Kadar Eğlenceli.
Mutfak Sırları Yayımlanır Yayımlanmaz Kült Bir Esere Dönüştü Ve Bourdain’E Aşçılık Kariyerinin Çok Daha Ötesinde Bir Tanınırlık Sağladı. Elinizdeki Baskı, Kendisinin Ölümünden Önce Kitaba Elyazısıyla Yaptığı Küçük Eklemeleri, Yorumları Da İçeren Özel Bir Edisyon.

“Bir Stephen King Romanından Daha Sürükleyici.”
Sunday Times

“Onun Sesini Duyan Herkes Yeni Bir Şeyler Duyacağını, Hayatta Tanışamayacağı İnsanların Hikâyesine Şahit Olacağını Biliyordu.”
Elif Key, Cumhuriyet

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir