Mükemmel Annelikten Vazgeçtim Pdf indir

tarafından
5
Mükemmel Annelikten Vazgeçtim Pdf indir


Mükemmel Annelikten Vazgeçtim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 152 sayfadan oluşan Mükemmel Annelikten Vazgeçtim kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hale Erdoğan tarafından kaleme alınan Mükemmel Annelikten Vazgeçtim isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 21.5 cm ebatındadır. Mükemmel Annelikten Vazgeçtim kitabını 9786059624046 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mükemmel Annelikten Vazgeçtim pdf oku indir.

Mükemmel Annelikten Vazgeçtim pdf indir

Sevgili anneler, babalar ve pırıl pırıl anne baba adayları.
Elinizde tuttuğunuz kitabın ne kadar DEĞERLİ olduğunu şöyle anlatabilirim fakat;
”Çocuk yetiştirmek bir iş değil, bir sanattır. Hem de ustalaşmanız gereken bir sanat. Sırf doğurmaya kabiliyetiniz var diye, yetiştirmeyi biliyorsunuz sanmayın.”
Ben bunları senelerdır dile getiriyorum ama genelde şöyle bir tepki alıyorum ”Aykut çocuğun olsun o zaman konuşuruz.” Haklılar, çünkü halen çocuğumuz yok!
Ama şimdi olaylar değişmek üzereJ
Çünkü okumak üzere olduğunuz kitabın yazarı Hale, bir anne. 
İlk tanıştığımızda kendisi tipik bir anneydi ve aynen şöyle söylemiştim ”Sen böyle devam et, kızın 20 sene sonra benim kapıma dayanır, seans istiyorum diye.”
 
Şimdi ise Hale olağanüstü bir anne. Bir virtüöz. Kendisi öyle bir anne halini aldı ki, insana ”keşke benim annem olsaydı” dedirten cinsten. Mutlu, huzurlu, keyifli, kızı ile arkadaş olan harika bir anne.
 
Süper ötesi bir kitap olmuş. Yolculuğunu sizlerle o kadar güzel paylaşmış ki, okurken duygulanmamak, heyecanlanmamak, etkilenmemek, öğrenmemek olabilecek değil.
Bu yolculuğun minik bir parçası olmama izin verdiğin için sonsuz teşekkürler.
Aykut Oğut

Mükemmel Annelikten Vazgeçtim kitap özeti

Mükemmel Annelikten Vazgeçtim pdf oku

Mükemmel Annelikten Vazgeçtim Pdf indir