Müge Uyar kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
3
Müge Uyar kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Müge Uyar kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Müge Uyar kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Müge Uyar kimdir? kaç yaşında?, Müge Uyar kimdir? memleketi neresi, Müge Uyar kimdir? evi nerede, Müge Uyar kimdir? nereli, Müge Uyar kimdir? instagram, Müge Uyar kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Müge Uyar nereli? Kaç yaşında?

Müge Uyar kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Müge Uyar sevgilisi, yer aldığı diziler, Survivior yarışması, boy kilo? Müge Uyar ufaklüğü, Doktorlar, Bücür Cadı, Küçük Prenses dizilerinde rol aldı mı? Müge Uyar evlendi mi? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Müge Uyar yaşamı ve biyografisi

Müge Uyar Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. 2002 senesinde başladığı oyunculuk kariyerinde onlarca dizi filmde rol aldı.

Müge Uyar 6 Ekim 1989 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İzmir’de başladı. Liseyi bitirdiktan sonra öğrenimine Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünde sürdü. Oyunculuk kariyeri için Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde temel oyunculuk dersleri aldı.

Kameralarla il kez 2002 yapımı olan “Hastayım Doktor” dizisi ile adım attı. 13 yaşında başladığı oyunculu kariyerinde birden fazla dizide rol aldı. “Şevkat Yerimdar, Hastayım Doktor, Hayatım Sana Feda, Sevda Çiçeği, Hayat Türküsü, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu, Herşey Yolunda Merkez, Umutsuz Ev Kadınları , Hızır Ekip, Gurbet Kadını, Farklı Boyut, Büyük, Buluşma, Doktorlar, Kurşun Bilal, Eksi 18, Beşinci Boyut, Kayıp Prenses, Geç Gelen Bahar, Memleket Hikayeleri – Hürmüz Gelin, Gemilerde Talim Var” gibi filmlerde rol aldı.

Müge Uyar sevgilisi

Müge Uyar boyu 1.70 cm kilosu 50 kg burcu Terazi ve göz rengi mavi’dir.

Müge Uyar dizileri ve filmleri

Müge Uyar yer aldığı diziler? Müge Uyar hangi dizilerde oynadı? Oynadığı tüm filmler aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2017 Şevkat Yerimdar
  • 2015 Yunus Emre
  • 2015 Kara Ekmek
  • 2013 Her şey yolunda merkez
  • 2011 Farklı Boyut
  • 2006 Eksi 18