Miray Daner kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
3
Miray Daner kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Miray Daner kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Miray Daner kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Miray Daner kimdir? kaç yaşında?, Miray Daner kimdir? memleketi neresi, Miray Daner kimdir? evi nerede, Miray Daner kimdir? nereli, Miray Daner kimdir? instagram, Miray Daner kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Miray Daner nereli? Kaç yaşında?

Miray Daner kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu burcu? Miray Daner yer aldığı diziler? Miray Daner sevgilisi? Miray Daner biyografi? Miray Daner instagram? Miray Daner Kubilay Aka? Miray Daner Boran Kuzum?  Miray Daner Aras Bulut İynemli? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Miray Daner yaşamı ve biyografisi

Miray Daner Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dizilerde ve sinema filmlerinde oynadığı karakterlerle tanınmaya başladı.

Miray Daner 15 Ocak 1999 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlkokul ve orta öğretimini bitirdiktan sonra Güzel Sanatlar Lisesinde müzik eğitimi görmüştür. Çocukluk senelerından beri oyunculukla uğraşan güzel oyuncu bir çok önemli çalışmada yer almıştır. İlk olarak kamera karşısına  2008 senesinde o dönem çocuklar aracılığıyla çok izlenen ve bi hayli beğeni alan “Bez Bebek” dizisinde oynamıştır. “Papatyam, Medcezir” gibi projelerin içinde yer almıştır.

2016 senesinde yayına giren başrollerinde Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in olduğu “Vatanım Sensin” dizisi ile çok bi hayli beğeni alan ve başarılı performansı aracılığıyla göz dolduran güzel oyuncu kariyerine bi hayli hızlıca ilerlemektedir.

Miray Daner sevgilisi

Miray Daner boyu 1.64 cm kilosu 55 kg burcu Oğlak. Kendisi gibi oyuncu Kubilay Aka ile uzun süredir birlikte olan oyuncu ayrılma kararının sonrasında tekrar barışmışlardır. Yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli’nin kuzenidir.

Miray Daner diziler ve filmleri                

Miray Daner oynadığı dizler? Miray Daner hangi dizlerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir.

2020 – Saygı

2019 – Hakan Muhafız

2018 – Bir Litre Gözyaşı

2017 – Göklerdeki Kahraman

2016 – Vatanım Sensin

2013 – Medcezir

2012 – Zil Çalınca

2012 – Arkadaşım Max

2010 – 1 Kadın 1 Erkek

2010 – Dersimiz Atatürk

2009 – Papatya

2008 – Bez Bebek