Metin ve Ekibi 1 / Tehlikeli Oyuncaklar Pdf indir

tarafından
2
Metin ve Ekibi 1 / Tehlikeli Oyuncaklar Pdf indir


Metin ve Ekibi 1 / Tehlikeli Oyuncaklar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Metin ve Ekibi 1 / Tehlikeli Oyuncaklar kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Mustafa Dedeler tarafından kaleme alınan Metin ve Ekibi 1 / Tehlikeli Oyuncaklar isimli kitap 9786052301081 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Metin ve Ekibi 1 / Tehlikeli Oyuncaklar kitabını 20.07.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Metin ve Ekibi 1 / Tehlikeli Oyuncaklar pdf oku indir.

Metin ve Ekibi 1 / Tehlikeli Oyuncaklar pdf indir

Yaşadığımız şehir, gizemler ve maceralarla dolu. Ekibimizle birlikte serüvenlerimize katılmaya ne dersin? Kendimi bildim bileli İstanbul’un Fatih semtinde oturuyoruz. “Maceraya atılmaya, problemleri çözmeye bayılırım. Kitap okumak, araştırma yapmak en büyük hobim.” Arif, Ceyda ve Mert isminde candan dostlarım var. Aynı okula gidiyoruz. Okulun dışında yardıma gereksinimi olanlar var mı diye etrafımızı inceliyoruz. Aslını söylemek gerekirse olaylar genelde bizi buluyor. İnsanın yaşadığı çevreyi güzelleştirmesi, koruyup kollaması hiç de kolay değil. İşte, çiçeği burnunda bir maceraveyaha atılıyoruz…  
 
Onlar Metin, Arif, Ceyda ve Mert’ten oluşan bir ekip. Karşılaştıkları problemlerle el birliğiyle, yılmadan mücadele ediyorlar. Siz onları çevrenizde göremeseniz de, insanları insanları düşünen birilerinin olması ne güzel, değil mi?

Metin ve Ekibi 1 / Tehlikeli Oyuncaklar kitap özeti

Metin ve Ekibi 1 / Tehlikeli Oyuncaklar pdf oku

Metin ve Ekibi 1 / Tehlikeli Oyuncaklar Pdf indir