Melis Yıldıran kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
5
Melis Yıldıran kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Melis Yıldıran kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Melis Yıldıran kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Melis Yıldıran kimdir? kaç yaşında?, Melis Yıldıran kimdir? memleketi neresi, Melis Yıldıran kimdir? evi nerede, Melis Yıldıran kimdir? nereli, Melis Yıldıran kimdir? instagram, Melis Yıldıran kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Melis Yıldıran nereli? Kaç yaşında?

Melis Yıldıran kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Melis Yıldıran sevgilisi? Melis Yıldıran yer aldığı diziler yaşamı, biyografi detayları, boy kilo yaş ve ile ilgili araştırılanler detaylar kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Melis Yıldıran yaşamı ve biyografisi

Melis Yıldıran Türk dizi oyuncusudur. 2020 senesinde Acemi Anneler dizisinde Beyza rolü ile tanınmaya başladı.

Melis Yıldıran 1998 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine Ankara’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite yaşamına Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde sürdürdü ve bu alandan mezun oldu.

Melis Yıldıran oyunculuk kariyerine tiyatro sahnesinde 2018 senesinde “Işıklar Söndüğünde” oyunu ile adım attı.  Kameraların karşısına aynı yıl “Siyah Beyaz Aşk” filmi ile merhaba dedi. 2020 senesinde “Acemi Anneler” dizisinde “Beyza” rolüne hayat veren Melis Yıldıran boyu 1.76 cm kilosu 52 kg burcu Yengeç. Ayrıca güzel oyuncu 2020 senesinde “Satıcının Ölümü” tiyatro oyununda da yer aldı.

Melis Yıldıran dizileri ve filmleri

Melis Yıldıran yer aldığı diziler? Melis Yıldıran hangi dizilerde oynadı? Güncel olarak aşağıda bulunmaktadır.

  • 2020 Acemi Anneler
  • 2018 Siyah Beyaz Aşk

Melis Yıldıran tiyatro Oyunları

  • 2020 Satıcının Ölümü
  • 2018 Işıklar Söndüğünde