background img
Eki 20, 2018
116 Views

Mart Menekşeleri – Sarah Jio Kitabını İndir

Written by

Mart Menekşeleri – Sarah Jio Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Bir kadının yüreği sızılarla dolu bir denizdir.

Bazen gerçek aşkı bulduğunuza, yıllar geçse bile pişman olmayacağınıza emin olursunuz. Yazarlık yapan Emily’de böyle düşünmekteydi ta ki kocasının kendisini aldattığını öğrenene kadar. Emily güçlü bir kadındı o yüzden bu durumu olgunlukla karşıladı fakat içinde kopan fırtınalar dinecek türden değildi. Bir süre sonra ada da yaşayan bir akrabasının yanına kafa dağıtmak için gider. Bu huzurlu ve mistik ada da bulunan evin çatı katında rastladığı bir günlük onun hayatını değiştirecektir.

 

Mart Menekşeleri Hakkında

Gerçek aşkı yaşadığına inanan ünlü yazar Emily Wilson, kocasının başka bir kadını ona tercih ettiğini öğrenince, hayal kırıklığına uğrar. Tüm bu olanlara rağmen yine de tek bir damla gözyaşı dökmez.

Büyük yengesi Bee, Mart ayını Bainbridge Adası’nda geçirmesi için onu davet eder. Emily ruhunda açılan yaraların iyileşmesi umuduyla, bu teklifi kabul eder.

Adanın mistik havasıyla huzuru yakalamaya çalışan Emily, 1943 yılında yazılmış kırmızı kadife kaplı bir günlük bulur. Bu günlük onu geçmişin tozlu sayfalarına hapsolan gerçek bir aşk hikâyesine ve altmış yıllık bir aile sırrına götürecektir…

Umudun, hüznün ve pişmanlığın bir arada işlendiği büyüleyici bir roman… İlk kitabı Mart Menekşeleri ile Library Journal En İyi Kitap Ödülü’ne layık görülen Sarah Jio, insan kalbinin, ne kadar hatalı olursa olsun sevdiklerimizi her zaman affedeceğini eşsiz bir dille anlatıyor.

Mart Menekşeleri Yorumlar

“Aşk, tarih ve gizem… Daha ne olsun? Mart Menekşeleri, geçmişimizin er ya da geç sürprizlerle karşımıza çıkacağını hatırlatan muhteşem bir roman.”
Jodi Picoult

“Tarih, gizem ve aşkın mükemmel bir karışımı… Bu romanı elinizden düşüremeyeceksiniz.”
Library Journal

Mart Menekşeleri – Sarah Jio Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir