Lara Domaç kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
7
Lara Domaç kimdir, nereli, kaç yaşında?


Lara Domaç Kimdir, biyografi sitemizde Lara Domaç ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Lara Domaç kaç yaşında?, Lara Domaç memleketi neresi, Lara Domaç evi nerede, Lara Domaç nereli, Lara Domaç instagram, Lara Domaç ile alakalı her detay yazımızda..

Lara Domaç 1999 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Modern dans ve oyunculuğa karşı her zaman ilgisi oldu. Tümay Özokur Akademi çatısı altında Kamera Önü Oyunculuk eğitimi aldı.

Güzel oyuncu Lara Domaç ilk ekran deneyimini 2012 senesinde Cheetos Elektirk reklam filminde rol alrak adım attı. İlk dizi film projesi ise 2012 yapımı 20 dakika dizisi oldu. 2013 senesinde Düdükçülerle Fırçacıların Savaşı tiyatro oyununda sahne aldı.

Lara Domaç sevgilisi

Lara Domaç 2019 senesinde katıldığı Sinema Güzeli Yarışması’nda Türkiye üçüncüsü oldu. Bu zamandan sonra yaşamı bir anda değişmeye başladı.  2020 senesinde Kampüs Kafası dizisinde rol aldı. Ardından 2021 senesinde Exxen ekranlarında yayına giren Hayallerim, Aşkım ve Ailem dizisinde Kaya’nın sevgilisi rolünde oynadı.

Lara Domaç kaç yaşında

Günümüzde oyunculuk kariyerinin bunun yanında Drama Eğitmenliği yapan genç ve güzel oyuncu keman çalmakta, , Tango, Latin Dansı ve Hip-Hop danslarında bi hayli başarılı performanslar sergilemektedir.

Lara Domaç boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi

Lara Domaç boyu1,65 cm kilosu 50 kg burcu Oğlak.

Lara Domaç yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2021 Hayallerim Aşkım Ve Ailem
  • 2020 Kampüs Kafası
  • 2012 20 Dakika