Lanetli Miras / Macera Geçidi 8 Pdf indir

tarafından
5
Lanetli Miras / Macera Geçidi 8 Pdf indir


Lanetli Miras / Macera Geçidi 8 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 152 sayfadan oluşan Lanetli Miras / Macera Geçidi 8 kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Psikolog Tuncel Altınköprü tarafından kaleme alınan Lanetli Miras / Macera Geçidi 8 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Lanetli Miras / Macera Geçidi 8 kitabını 9786055122768 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Lanetli Miras / Macera Geçidi 8 pdf oku indir.

Lanetli Miras / Macera Geçidi 8 pdf indir

Babanızın amcası; üzerinde Roma çağına ait bir zırh ve sırtına saplı hançerle, kapısı içeriden kilitli çalışma odasında ölü bulunur. Cenaze ve miras işleri için Selçuk’a giden babanız da, aynı çalışma odasında ortadan kaybolur. Kapı yine içeriden kilitlidir. Babanızı bulmak ve bu olayın ardındaki sırrı çözmek, size düşmektedir.
Bu kitapta tam on farklı son var… Kimi iyi, kimi kötü… Kral Lysimakhos’un Efes’teki gizemli mezarına ulaşabilir, Büyük İskender’in dillere destan hazinesine sahip olabilirsiniz. Tabii o mezarda zehirli bir okla vurulup ölmeniz de olası…
Bunu, romanı okurken sizin vereceğiniz kararlar belirleyecek.

Lanetli Miras / Macera Geçidi 8 kitap özeti

Lanetli Miras / Macera Geçidi 8 pdf oku

Lanetli Miras / Macera Geçidi 8 Pdf indir