Lalfizu kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

tarafından
5
Lalfizu kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?


Lalfizu kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Lalfizu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Lalfizu kimdir? kaç yaşında?, Lalfizu kimdir? memleketi neresi, Lalfizu kimdir? evi nerede, Lalfizu kimdir? nereli, Lalfizu kimdir? instagram, Lalfizu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Lalfizu nereli? Kaç yaşında?

Lalfizu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Lalfizu beresiz, hikaye kelimeleri, sevgilisi kim? Zülal Lalfizu boy kilo yaş bilgileri. ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim Lalfizu kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Lalfizu yaşamı ve biyografisi

Lalfizu tam adı ile Zülal Lalfizu Türk Youtuber ve fenomendir. Sosyal medya aracında Lalfizu beresiz fenomen olarak hafızlara kazınmıştır.

Lalfizu 2002 senesinde Eskişehir’de 2 çocuklu bir ailede dünyaya geldi. Memleketi aslen Elazığ’dır. Annesi ve babası boşanmıştır. Bu nedenle abisi ile birlikte yaşamını sürdürmektedir. Takipçileri ile paylaşımı yaptığı içeriklerle dikkatleri üzerine çekmeye başlayan Lalfizu “Ellerine Sağlık” içeriği ile ünlenmeye başladı.

lalfizu beresiz

Eskişehir’de eğitim yaşamına başlayan Lalfizu üniversite eğitim hayatına Mimarlık bölümünde okumayı istemektedir. Fenomen olmakla birlikte piyano, tiyatro ve temel oyunculuk eğitimleri de alan Lalfizu beresiz hali takipçileri aracılığıyla çok araştırma konusu olmuştur. Lakin beresi onun yalnızca imajıdır. Lalfizu boyu 1.65 cm kilosu 52 kg burcu Kova.