background img
Eki 20, 2018
97 Views

Kuşatma ve Fırtına – Leigh Bardugo Kitabını İndir

Written by

Kuşatma ve Fırtına – Leigh Bardugo Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

Fantastik kurguda edebiyatı konuşturan yazarın “Kuşatma ve Fırtına” adlı romanı karanlık ve aydınlığın savaşına tanıklık etmenizi sağlayacak. Güneşin Elçisi Alina ve Karanlığın efendileri arasında bitmek bilmeyen bir mücadele. Üstelik Alina karanlığın efendilerinden birine aşık olmuştur. Ravka’yı ne kadar çok sevse de onunla mücadele etmek zorunda kalmıştır ve onu yenerek terk etmiştir. Şimdi işe yine onunla savaşacaktır fakat bu sefer onu karanlıktan çekip çıkarmak için.

 

Kuşatma ve Fırtına Hakkında

Her zaman böyle olmayacak. Özgür kaldığın günlerin sayısı arttıkça hayatın kolaylaşacak… En güçlü Grishalardan biri olan Güneşin Elçisi Alina Starkov, Karanlıklar Diyarı’nda yaşanan faciadan kaçıp arkadaşı Malyen’le birlikte, arkasında bıraktığı dünyanın karmaşasından uzak kalacağını düşündüğü bambaşka topraklara doğru yola çıkar.

Ancak kaderinden ve geçmişinden kaçmak sandığı kadar kolay olmayacaktır. Karanlıklar Efendisi yenilediği gücü ve ölümcül planlarıyla yeniden karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır. Alina’nın Karanlıklar Efendisi’ni yenmek ve terk etmek zorunda kaldığı Ravka’yı özgürlüğüne kavuşturmak adına gereken güce ulaşması için uzun ve tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkması gerekecektir.Kuşatma ve Fırtına’nın karanlık dünyasında Alina’yla birlikte kaybolacak ve oradan asla dönmek istemeyeceksiniz.

Kuşatma ve Fırtına Yorumlar

“Eşsiz ve büyüleyici tasvirlerin her sayfasında kendini hissettirdiği Kuşatma ve Fırtına’nın kendine özgü dünyası onu benzersiz kılan etkenlerden sadece biri.”
-Booklist-

“Mükemmel bir kurgu ve aksiyonla harmanlanmış bu sürükleyici roman okurların hayal gücünü harekete geçirmekte oldukça başarılı.”
-The Los Angeles Times-

“Bardugo yine fantastik edebiyatın nasıl yazılması gerektiğini ispatlar nitelikte bir romana imza atmış.”
-The New York Times-

Kuşatma ve Fırtına’yı bitirdikten sonra onun daha önce okuduğunuz hiçbir kitaba benzemediğini anlayacaksınız.”
-Publishers Weekly-

 

Kuşatma ve Fırtına – Leigh Bardugo Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir