background img
Eki 19, 2018
77 Views

Kumsalda Kaybolan İzler – Sally Goldenbaum Kitabını İndir

Written by

Kumsalda Kaybolan İzler – Sally Goldenbaum Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:

 

Elit bir kesimin yaşadığı sahil kasabasında herkes birbirini tanır ve güvenirdi. Artık huzur arayan insanların yerleştiği bu kasabada dostluklarda oldukça sağlamdı. Fakat bir gün kasabaya taşınan esrarengiz bir yabancının kim olduğu konusunda kimsenin fikri yoku. Bu yabancı kimseyle konuşmaz bu yüzdende nereden ne amaçla geldiği yada ne iş yaptığını bilende yoktu. Bir süre sonra kasabanın önde gelenleri cinayete kurban gitmeye başlayınca artık eski huzur yerini kaosa bırakmıştı.

 

Kumsalda Kaybolan İzler Hakkında

Huzur kokan sokakların uzandığı, dostluğun nefes almakla eşdeğer olduğu, sakin ve bir o kadar keyifli bir kasabada hayat, ansızın ortaya çıkan davetsiz bir misafirle bozulur. Herkesin hikâyesini merak ettiği bu yabancının gelişiyle, sanat camiasının önde gelen isimleri tuhaf bir şekilde peş peşe cinayete kurban gitmeye başlamış; kasaba halkının bir liman gibi sığındığı dinginlik artık yerini korku ve endişeye bırakmıştır…

Kumsalda Kaybolan İzler ile okurlara heyecanın, gizemin ve entrikanın harmanlandığı doyumsuz bir roman daha armağan ediyor.

 

Kumsalda Kaybolan İzler Yorumlar

“Sally Goldenbaum’un keyifli ve bir o kadar da heyecanlı dünyası okuyucularını bir kez daha içine çekiyor.”
-Carolyn Hart-

“Büyüleyici… Goldenbaum serinin ikinci kitabında muhteşem bir desenle karşımıza çıkıyor. Izzy ve örgücü arkadaşları bir ilmeği dahi kaçırmadan, bilinmez bir düğümü çözmek için yeniden işbaşındalar.”
-Publishers Weekly-

“Kumsalda Kaybolan İzler, muhteşem karakterleri ve merakı canlı tutan anlatımıyla okuyucularını yeniden o güzel kasabanın kıyılarına götürüyor. Roman bittiğinde bu uzak kasabada yaşama isteğiyle dolup taşacaksınız.”
-Nancy Pickard-

Kumsalda Kaybolan İzler – Sally Goldenbaum Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir