background img
Eyl 19, 2018
283 Views

Kırmızı Beyaz 1. Sınıf Okuma Yazma Öğreniyorum Seti / 2019 Kitabını İndir

Written by

Kırmızı Beyaz 1. Sınıf Okuma Yazma Öğreniyorum Seti / 2019 Kitabının Açıklaması:

Kırmızı Beyaz 1. Sınıf Okuma Yazma Öğreniyorum Seti / 2019

Kırmızı Beyaz 1. Sınıf Okuma Yazma Öğreniyorum Seti / 2019
*2018-2019* Meb Yeni Öğretim Programına Tam Uyumlu!

Özel Kutusunda
Dik Temel Harflerle

Sesler Ülkesi 1-2 , Çizgiler Ülkesi, Sayılar Ülkesi, Heceler Ülkesi, Ailemle Çalışıyorum, Ali İle Ayşe Sesler Ülkesi’Nde Okuyor, Hızlı Okuma Rehberim Ve Kılavuz Çizgili Yazı Defterinden Oluşan Setimiz Milli Eğitim Bakanlığının Yayınlamış Olduğu Kurul Kararına Uygun Olarak Hazırlanmıştır.

Çizgiler Ülkesi , Çocukların Oryantasyon (Hazırlık) Dönemini Rahat Bir Şekilde Atlatabilmesi İçin Hazırlanmıştır. Çizgilerin Seviyesi Basitten Zora Doğru Gitmektedir.

Sesler Ülkesi, 29 Harfi Kapsayan 28 Fasikülden Oluşmaktadır. Bu Fasiküllerden 5 Tanesi Biten Her Grubun Değerlendirme Kitapçığıdır. 1. Kitap Her Fasikül 1 Harfi Tanıtacak Şekilde Hazırlanmıştır. 2. Kitap Da İse Öğrenme Hızına Bağlı Olarak 2 Harf Bir Arada Verilerek Zengin Çalışmalarla Desteklenmiştir. Fasikülde Sesi Tanıtma, Sesi Yazma, Şifreleme, Eşleştirme, Okuma, Oluşturma, Mini Test Vb. Çalışmalarla Sesin Daha Kolay Kavratılması Hedeflenmiştir. Oluşturulan Hece, Cümle Ve Metinler Resimlerle Desteklenerek Çocuğun Daha Kolay Ve Kalıcı Öğrenmesine Önem Verilmiştir.

Sayılar Ülkesi , Koparılabilir Özellikte 112 Sayfadan Oluşmaktadır. İşlenen Konular Milli Eğitim Bakanlığının Yayınlamış Olduğu Kurul Kararına Uygun Olarak Hazırlanmış Olup Çocuğun Sıkılmadan Zevk Alarak Çalışması Amaçlanmıştır.

Heceler Ülkesi , Koparılabilir Özellikte 160 Sayfadan Oluşmaktadır. Ağırlıklı Olarak Hece Ve Kelime Çalışmalarına Yer Verilmiştir. Çalışmalar Metinlerle Desteklenmiştir.

Ailemle Çalışıyorum , Koparılabilir Özellikte 136 Sayfadan Oluşmaktadır. Derste Öğrenilen Harflerin Evde Veli İle Tekrar Yapılarak Unutulma Olasılığı En Aza İndirilmeye Çalışılmıştır. Ayrıca Çalışma Yapraklarının Altında Veli İmza Bölümünün Olması Öğretmene Evde Yapılan Çalışmayı Rahat Bir Şekilde Takip Etme İmkanı Sunmuştur.

Ali İle Ayşe Sesler Ülkesi’Nde Okuyor , Her Biri 16 Sayfa Olan 7 Kitaptan Oluşmaktadır. İlk 5 Kitapta Harf Gruplarını İçeren Metinlere, Son 2 Kitapta İse Sınıf Öğretmenimiz Tarafından Bu Kitap İçin Yazılmış Olan Şiirlere Ve Hikayelere Yer Verilmiştir.

Hızlı Okuma Rehberim , Zenginleştirilmiş Uygulamalarla Çocuğun Çok Daha Hızlı Bir Şekilde Okuması Hedeflenmiştir.

Kılavuz Çizgili Yazı Defteri , Milli Eğitim Bakanlığının Yayınlamış Olduğu Kurul Kararına Uygun Olarak Hazırlanmıştır.

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir