background img
Eki 19, 2018
91 Views

Kır Zincirlerini – Monica McCarty Kitabını İndir

Written by

Kır Zincirlerini – Monica McCarty Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Lachlan soğuk kanlı bir savaşçıdır. Tıpkı babası gibi klanını korumak için gözünü kırpmadan can alır canını verir. Fakat şuan süren savaşı kılıçla haledilemeyeceği aşikardır. Bu yüzen düşmanının tutkulu ve ateşli olduğu kadar, sert ve inatçı kızı Flora’yı kaçırıp onu evlenmeye ikna etmesi gerekmektedir. Flora’nın annesi de bu kaderi yaşadığı için asla teslim olmayacak, oluyormuş gibi yaparak intikam almayı planlasa da bu ikili içten içe bir birlerine çekilmektedir. Bakalım zincirlerini kırıp aşkı mı seçecekler yoksa savaşı mı?

 

Kır Zincirlerini Hakkında

Lachlan Maclean, klanını korumak için her şeyi göze almıştır. İskoçya’nın en inatçı kızını, onu evliliğe ikna etmek gibi gizli bir emelle kaçırması gerekse bile. Vahşi arzulara sahip, emirler yağdırmaya alışkın bir lider olan Lachlan, güzel Flora’nın alevler püskürmesine hiç hazır değildir. Flora onun klanını kurtarma planını sekteye uğratacak ve sert, yontulmuş görüntüsünün altındaki yumuşak kişiliğini ortaya çıkararak, belki de felaketine neden olacaktır.

Highland’daki en büyük evlilik ödülü olan Flora ne pahasına olursa olsun siyasi bir anlaşma gereği feda edilen annesinin kaderini yaşamamaya kararlıdır. Kendisini esir alan kişiye gaddarlığının bedelini ödeteceğine dair yemin eder ve tehlikeli bir tutkuyla onu cesurca bir irade savaşının içine sürükler. Geçmiş bir trajedinin ağır ağır kaybolmakta olan laneti ise henüz söze bile dökülmemiş aşklarının önünde büyük bir engel oluşturacaktır.

 

Kır Zincirlerini – Monica McCarty Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir