background img
Eki 19, 2018
76 Views

Kimse Acınacak Kadar Masum Değildir – Cindy Gerard Kitabını İndir

Written by

Kimse Acınacak Kadar Masum Değildir – Cindy Gerard Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Kariyerinin henüz başında olan bir gazeteci kız mesleğin ilk adımlarında olduğundan dolayı oldukça ateşli bir haber peşindedir. Jenna adlı bu gazeteci genç kız aradığı fırsatı sonunda bulmuş ve oldukça önemli biriyle röportaj yapma fırsatını yakalamıştır. Diğer yandan hayatı hep ölüm kalımla geçmiş, kan kokusu ve savaş ileri benini sarmış bir ajan olan Gabriel yine aynı adamla ilgili bir soruşturma üzerinde çalışmaktadır. Bir ajan ve gazetecinin yollarını kesiştiren bu adamın peşinden giderken ikisi de tehlikenin tam ortasında kalmıştır. Masümiyetini kaybetmiş bir adam ve hayata sıkı sıkı tutunan bir kadının kesişen yolları da birbirlerine masumiyeti ve aşkı hatırlata bilecekler midir?

Kimse Acınacak Kadar Masum Değildir Hakkında

Ateş hattındaki bir kadın kendini ne kadar koruyabilir?

Gazeteci Jenna McMillan, kolay bulunmayacak bir fırsat yakalar ve önemli bir isimle röportaj yapmak üzere yola çıkar. Gittiği yerde ummadığı tehlikeler ve büyük bir sürpriz onu beklemektedir.

Bir erkek bir kadını kaç kere kurtarabilir?

Gabriel Jones, yaşadığı kirli hayat yüzünden sevdiği kadını kaybetmiş, yaşamını saran kurşun sesleri ve kan kokusu yüzünden masumiyetin ne olduğunu unutmuş, özel işler için çalışan bir ajandır.

Gabriel ve Jenna’yı buluşturan bir tesadüf, onları izleyen biri olduğunun farkına varmalarıyla başka bir boyut kazanır. Birlikte girecekleri bu yeni yolda masumiyete yer yoktur. Peki ya aşka?

 

Kimse Acınacak Kadar Masum Değildir – Cindy Gerard Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir