background img
May 22, 2018
60 Views

Kilostrofobi: Farkındalık Ve Mutluluk Kılavuzu – Sencer Piyancı Kitabını İndir

Written by

Kilostrofobi: Farkındalık Ve Mutluluk Kılavuzu – Sencer Piyancı Kitabının Açıklaması:

Kilostrofobi: Farkındalık Ve Mutluluk Kılavuzu – Sencer Piyancı

Kitap Hakkında
DİKKAT: BU BİR DİYET KİTABI DEĞİLDİR!
Farkındalık ve mutluluk kılavuzu

#kilostrofobikmisin?

Etrafımızdaki insanlar tarafından sürekli daha zayıf, daha fit görünmemiz için yıllarca uyarıldık, baskı altına alındık.

Yediklerimize, giydiklerimize, hatta nereye gidip nereye gidemeyeceğimize bile sürekli dikkat etmek zorunda kaldık. Neden peki?

Dünyada milyonlarca insan her gün kilosu yüzünden sözlü ve fiziksel şiddete maruz kalıyor…Bu kitap, kendisini kilolu hisseden herkesin bu şiddeti savuşturması ve hayatına mutlulukla devam edebilmesi adına yazıldı.

Sen de hemen şimdi değişime başla!

Yazar Hakkında Sencer Piyancı

1977 yılında İzmir’de doğdu. Anadolu Üniversitesi SinemaTVbölümünü bitirdi. Yeditepe Üniversitesi’nde EBusiness MBA yaptı. 20 yıldır bilişimtelekomünikasyonve pazarlama alanında çalışıyor, SaintJer adıyla DJ’lik yapıyor. Murat Renay ismiyle iki kitap yayınladı.Dijital dergi GZone’u kuran isimlerden olan Piyancı, halen bu derginin genel yayın yönetmenliğini yapıyor. 1.90 cm’e 129 kilo. Kendini bildi bileli kiloyla ilgili soruların/sorunların muhatabı oluyor. Bu sıkıntıyı tüm kilolular adına bu kitapla çözmeyi hedefliyor. Kilostrofobiyle ilgili bir farkındalık yaratmaya çalışan yazar, aynı zamanda XL Plus hareketinin ortak kurucularındandır.

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir