background img
Mar 25, 2018
843 Views

Kendine İyi Bak Kitabını İndir

Written by

Kendine İyi Bak Kitabının Açıklaması:

Kendine İyi Bak

Kendine İyi Bak

Arda Erel

Bir şeyler yolunda gitmediğinde, sen kendi yolunda gitmiyorsun demektir. Hayat sana armağan edilmişken, sen o armağanı yaşayamıyorsun demektir.

 

Toplum, ailen, arkadaşların ya da sevgilin… Kendini birilerinin dediklerine göre şekillendirdikçe, kendinden uzaklaştığının farkında mısın? Benliğinden, isteklerinden, arzularından kopuyorsun. Başka bir sen yaratıyorlar, sen de “o” oluyorsun. Özüne in. Kendine koş. O zaman sen de düzelirsin, gittiğin yol da.

 

Kendine iyi bak…

(Tanıtım Bülteninden)

 

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla büyük ilgi toplayan ve devamında yazdığı kitaplarla sıra dışı satış rakamlarına ulaşan Arda Erel ile son kitabı Kendine İyi Bak ile okuyucularıyla buluşuyor…

Yazar Hakkında:

1995 yılında dünyaya geldi. Yazmaya çok küçük yaşlarda başlayan Arda Erel, bir arkadaşının teşvikiyle sosyal medyada sözlerini paylaşmaya başlıyor. Cana yakın, pozitif ve hayata karşı sevgi dolu felsefesini yansıtan bu genç isim, pek çok insana umut, huzur ve enerji veriyor. “Kendini üzgün hisseden insanlardan mesajlar alıyorum; kendilerine çok iyi geldiğimi söylüyorlar ki bu da beni mutlu ediyor’ diyor.

 

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir