Kendi Hayatında Ölme Vakti Pdf indir

tarafından
3
Kendi Hayatında Ölme Vakti Pdf indir


Kendi Hayatında Ölme Vakti pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 372 sayfadan oluşan Kendi Hayatında Ölme Vakti kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mehmet Eroğlu tarafından kaleme alınan Kendi Hayatında Ölme Vakti isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. Kendi Hayatında Ölme Vakti kitabını 9789750532566 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kendi Hayatında Ölme Vakti pdf oku indir.

Kendi Hayatında Ölme Vakti pdf indir

“Düşünce, aydınlatıcı kahkahamla bitti: İnsan kolaycı bir varlıktı, kendisinin mimarı olmayı öğrenmeye çalışmak yerine, poblemlerina başkasının yaşamında yanıt arıyordu. İnsanın kendi yaşamında yaşaması ne zordu.”
 
Uzun süredir yazamayan tanınmış bir yazar, yaşadığı hayal kırıklığının ardından, gerçekleri ve geçmişini zihnindeki tabuta kilitleyip, büyük kentin keşmekeşinden uzaklaşır. Soluğu doğanın hırçın, rüzgârlı kıyısındaki ücra bir sahil kasabasında alır. Bu göç, acının krallığında yaşayanlarla, yaşamın gerçek soylularını buluşturan efsunlu bir hikâyenin kapılarını aralar… Mehmet Eroğlu, mitolojinin ve Antikçağ tragedyalarının kahramanlarını iki katmanda gelişen öykülerle günümüze taşıyor. Bizleri varlığından bihaber olduğumuz hayatlarla tanıştırıyor. Tutkulu âşıkları, budalaları, soyluları, göçmenleri, adalet arayanları anlatıyor. Hem şimdiye hem de geleceğe ait bir edebiyat şöleni sunuyor.
 
Kendi Hayatında Ölme Vakti, insan adı verilen mahlukun gizli köşelerine, derinlerine usta bir kaptanın kılavuzluğunda yapılan, beş mevsim süren bir kent-deniz yolculuğunun romanı. Yalnızlığın en kışkırtıcı, en büyüleyici hali.
 
“Hayatın, edebiyat serüvenleri gibi görkemli bir sonu olabileceği umudu o kadar da safça bir umut değilmiş…”

Kendi Hayatında Ölme Vakti kitap özeti

Kendi Hayatında Ölme Vakti pdf oku

Kendi Hayatında Ölme Vakti Pdf indir