Kaza Kurşunu – Sandra Brown – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

tarafından
60
Kaza Kurşunu – Sandra Brown – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Kaza Kurşunu – Sandra Brown – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Üst seviye bir devlet savcısının evine giren hırsızı savcının karısı olan Elise vurmuş ve öldürmüştür. Bunun üzerine Duncan adında bir dedektif görevlendirilir. Olay yerinde geldiğinde Elise adamı vurduğunu bunun bir nefsi müdafa  olduğunu söyler ve savcıda bunu onaylar. Fakat Duncan’ın aklına takılan bir kaç soru vardır. Bu soru işaretlerinin üzerine gittiğinde bunun sıradan bir hırsızlık olmadığını işin içinde savcı ve Elise’nin gizli işleri olduğunu öğrenir. Bu işin üzerine gitmek istese de işinden olma riski olduğunu bilmektedir. Ayrıca Elise ile aralarında anlamsız bir tutku başlamıştır.

Kaza Kurşunu Hakkında

Dedektif Duncan Hatcher gece yarısı Yargıç Cato Laird’in evine çağrılır. Çünkü yargıcın genç ve güzel karısı Elise hırsızlık yaparken yakaladığı adamı vurmuştur. Bu durum ona göre düpedüz nefsi müdafaadır. Ne var ki Duncan, kadının anlattıklarından ve olayın meydana geliş şeklinden kuşkulanır. Ortada çelişkili bir durum vardır. Ona göre Elise Laird bu işi yalnızca kendini korumak için yapmamıştır ve bir şeyler gizlemektedir.
Öldürülen adamın Lairdlerle ilişkisi olduğunu düşünen Duncan soruşturmalarını derinleştirdikçe meslek yaşamının tehlikede olduğunu anlar. Bu arada duygusal olarak da bir karmaşa içindedir. Çünkü bir cinayet zanlısı olan Elise Laird’e âşık olmuştur. Onunla özel olarak görüşür ve genç kadının kocası hakkındaki inanılmaz suçlamalarını öğrenir. Duncan tereddüt içinde kalır. Ya Elise’nin anlattıkları doğruysa? Bu işte, Ölümcül Suçlar Kralı Robert Savich’in parmağı vardır ve tüm olayların gerisinde bir suç ortaklığı söz konusudur. Ve sonra Elise ansızın ortadan kaybolur.
Kaza Kurşunu’nun kurgusundaki şaşırtıcı gelişmeleri yürek hoplatan gerilimle birleştirip heyecanlı bir öykü yaratmayı ancak Sandra Brown gibi usta bir yazar yapabilir.