Karanlıktan Sonra – Haruki Murakami Kitabını İndir

tarafından
66
Karanlıktan Sonra – Haruki Murakami Kitabını İndir

Karanlıktan Sonra – Haruki Murakami Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Efsane Japon edebiyatçı yazar Haruki Murakami’nin son kitabı “Haruki Murakami” sizlerle.

Gizemli ve içine çeken karanlık bir kitap. Gündüz her şey yolundadır bir çoğu için. Hayatın rutinine uyar ve gündüzleri okuluna işine yada gezmelere gidersin. İşte hava karaya çalmaya başlayınca zamanın ikinci yarısı başlar. Bu ikinci yarıda bir çok karanlık duygu, eylem ve şeytanlıkta belirir verir. “Karanlıktan Sonra” adlı romanda birbirinden farklı bir kaç insanın gece olunca başlayan ilginç hayatlarını ürpertici bir şekilde okuyacağız.

 

Karanlıktan Sonra Hakkında

Gece yarısından sonra zamanın kendine özgü bir akışı vardır. Ona karşı koyamazsın…

Sık sık aynı rüyayı görüyorum: Yedi yaşındayım ve yine öksüzüm. Yapayalnızım ve güvenebileceğim tek bir yetişkin yok çevremde. Gece olmak üzere. Hep aynı rüya. Rüyamda, hep yedi yaşına dönüyorum.

Bütün bir geceyi dışarıda geçirmek zorunda olan bir genç kız… Onun iki aydır uyanmak istemeyen kız kardeşi… Aşk otellerinden birinde korkunç şekilde dövülen bir eskort kadın… Karanlık yanını büyük bir ustalıkla gizleyen bir erkek… Ve güzel bir kızı başka bir gerçekliğe kaçıran Yüzü Olmayan Adam… Karanlıktan Sonra gece insanlarının romanı… Bütün Murakami romanları kadar gizemli ve ürpertici…

Karanlıktan Sonra – Haruki Murakami Kitabını İndir Kitabını İndir