Karanlık Yerler – Gillian Flynn Kitabını İndir

tarafından
45
Karanlık Yerler – Gillian Flynn Kitabını İndir

Karanlık Yerler – Gillian Flynn Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Libby Day adında küçük bir kızın ailesi gözleri önünde şeytana kurban edilmişti. Libby’nin 2 kız kardeşi ve annesi artık yoktu. Polis olay yerine geldiğinde sadece Libby ve abisi hayattaydı fakat abisi de bu şeytanı tarikatın bir üyesi olduğu için hapse gönderildi. Şimdi bu tarikat Libby’nin peşine düşmüştü. Amaçları içeri atılan tarikatın önemli bir üyesi olan abisini serbest bıraktırmaktı. Libby artık büyümüş olsa da hayat zorlukları geçim sıkıntısı yaşamaktaydı. Akıllıca bir plan kuran kız geçmişinden prim sağlayacak böylelikle tarikatı deşifre edecek aynı zamanda para kazanacaktı. Dünyanın bir çok yerine giden kız yine başlangıç noktasında abisiyle olacaktı.

 

Karanlık Yerler Hakkında

İçimde gerçek bir organ gibi yer kaplayan sinsi bir kötülük var. Libby Day’in annesi ve iki kız kardeşi Kansas Kinnakee’de “Şeytana Kurban” edilmişti. Cinayetin ardından bir tek minik Libby hayatta kalırken ağabeyi Ben’se hapsi boyladı. Üstelik onu hapse gönderen, sevgili kız kardeşi Libby’ydi! Yirmi dört yıl sonra Cinayet Kulübü adında, kötü şöhretli suçları takıntı haline getirmiş tuhaf bir gizli topluluk, Libby’nin peşine düştü. Tek amaçları Ben’i özgürlüğüne kavuşturmaktı. Parasızlıkla boğuşan Libby, trajik geçmişinden fayda sağlamak için akıl almaz bir plan yaptı…

Libby planı dahilinde araştırmalara başladıktan sonra Missouri’nin striptiz kulüplerinden Oklahoma’nın terk edilmiş turistik şehirlerine savrulacaktı. Tahmin edilmesi olanaksız gerçekler adım adım su yüzüne çıkarken, Libby kendini yine başladığı noktada bulacaktı. Katilden kaçtığı yerde.

 

Karanlık Yerler – Gillian Flynn Kitabını İndir Kitabını İndir