background img
Eki 23, 2018
83 Views

Karanlık Işık – Lesley Livingston Kitabını İndir

Written by

Karanlık Işık – Lesley Livingston Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Lesley Livingston adlı tiyatrocu ve yazar olan fantastik ve aşk konulu yazdığı kitaplarla bir çok kitlenin beğenisini kazanmıştır. Karanlık Işık adlı e kitap kanatlarını ve aşknı kaybetmiş olan bir perinin hikayesini konu alıyor. Kelley adlında ki peri önce kanatlarına kavuşup ardından o kanatlarla aşkına ulaşmak için elinden geleni yapacak.

Karanlık Işık Hakkında

Yumuşacık, mor bir ışık yayıldı karanlığa. Kelley döne döne kuleye yükseldi. Kendini tamamlanmış hissediyordu yeniden. Özgür ve gerçek bir peri gibi… Kanatlarına kavuşmuştu. Şimdi, yapması gereken tek bir şey vardı. Aşkı, Sonny’yi bulmalıydı.

“KARANLIK IŞIK, macera, entrika ve sihirli bir aşkla harmanlanmış büyüleyici bir öykü! Livingston, okurlarını bir kez daha Fevkalade Tuhaf’ın zengin ve sihirli dünyasına götürüyor.” Cynthia Leitich Smith, Tantalize ve Eternal’ın yazarı Lesley Livingston Toronto Üniversitesi’nde İngiliz dili yüksek lisansı yaptı. Arthur Dönemi edebiyatı ve Shakespeare üzerinde uzmanlaştı. Tempest Tiyatro Grubu’nun baş aktristi ve kurucu üyesidir.

Karanlık Işık – Lesley Livingston Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir