Karanlığın Ayak İzleri – Tess Gerritsen Kitabını İndir

tarafından
53
Karanlığın Ayak İzleri – Tess Gerritsen Kitabını İndir

Karanlığın Ayak İzleri – Tess Gerritsen Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Beryl henüz küçük bir çocukken devlet için çalışan anne ve babası bir suikast sonucu öldürülür.  Ölümlerin bir kaza süsü verilerek örtbas edilse de Beryl bu durumdan o yaşta bile aklı almaz. Aradan uzun yılar geçmiş ve Beryl artık büyümüştür. Amcasının verdiği bir aile yemeğinde karşılaştığı Richard adlı yeni bir ajanla tanışan genç kız yine aynı ortamda ailesinin öldürüldüğünü de öğrenir. Bunun üzerine Richard ve Beryl hem aşka doğru bir yol alır hemde geçmişin gölgesini aralamak için birlikte çalışır.

 

Karanlığın Ayak İzleri Hakkında

Ölenler yalnızca insanlardır, geçmiş sonsuza dek yaşamaya devam eder.

Beryl Tavistock küçük bir çocukken, M16 ajanı olan anne ve babası kimliği belirsiz kişilerce öldürülür ve cinayetin ardındaki gerçekler örtbas edilir. Yıllar sonra, kendisi de emekli bir ajan olan amcası Hugh’un verdiği bir partide Beryl bunun basit bir casusluk vakasından ibaret olmadığını öğrenir. Aynı partide eski bir CIA ajanı olan Richard Wolf’la tanışması onun için dönüm noktası olur. Genç kadın, ailesinin ölümünün ardındaki sırları Richard’la birlikte bulmak üzere yola koyulur. Geçmişin ayak izlerini takip ederken kendilerini bekleyen tehlikenin de ötesinde, adım adım aşka yaklaştıklarından habersizdirler.

Kitapları milyonlar satan, dünyaca ünlü yazar Tess Gerritsen’in kaleminden sayfalara dökülen macera, gerilim ve romantizmle örülü bu tehlikeli takip sizi içine hapsedecek.

Karanlığın Ayak İzleri Yorumlar

Görkemli ve merak uyandıran bir hikâye – Chicago Tribune

“Tess Gerritsen sürükleyici hikâyeler ve çok yönlü karakterler yaratmadaki ustalığını bir kez daha kanıtlamış.”
-Los Angeles Times- 

“Tess Gerritsen romanları her zaman için okunması gereken kitaplar listemin başında gelmiştir.”
-Stephen King-

 

Karanlığın Ayak İzleri – Tess Gerritsen Kitabını İndir Kitabını İndir