Karanlığı Beklerken & Kupa Kızı – 2 eKitap Kitabını İndir

tarafından
53
Karanlığı Beklerken & Kupa Kızı – 2 eKitap Kitabını İndir

Karanlığı Beklerken & Kupa Kızı – 2 eKitap Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

 

İki kardeşinin ailelerinin esrarengiz ölümünden sonra Fransa’da bulunan evlerine dönerek bu cinayetin zanlılarının peşine düşmesi ve kız olan kardeşin bir CIA ajanıyla giderek yakınlaşan tutkusunu konu ediniyor.

E-Kitapta bulunan 2. hikayede sıradan bir adamın arkadaşı için başkasına evine hırsızlık için girmesini ve o hırsızlık yaparken karşılaştığı kadınında onun kalbini çalmasını konu edinmektedir. Beyaz dizi türünde ki bu hikayeler oldukça dikkat çekici ve tutkulu romanlar yazmakta usta olan Tess Gerritsen’in kaleminden.

 

Karanlığı Beklerken Hakkında

Beryl ve Jordan, anne ve babalarının vefatı ile ilgili bir aile sırrını çözmek üzere Paris’e gelirler. Ancak buldukları tüm cevaplar, eski sırların hiç de kolay çözülmeyeceğini işaret etmektedir. Beryl, gerçeğin peşinde ölümüne koşarken, kendisini tehlikenin tutkularla birleştiği bir dünyanın içinde bulur. Eski CIA ajanı Richard Wolf ile işte tam da bu birleşim noktasında tanışırlar. Böyle bir dünyanın içinde dost düşmana ve düşman da katile kolaylıkla dönüşebilir şüphesiz. Peki ya burada aşkın payına düşen nedir?

Kupa Kızı Hakkında

Jordan Tavistock’un, arkadaş hatırına yapamayacağı şey yoktu. Bir eve hırsız gibi girip arkadaşı için tehlikeli olacak mektupları çalmayı bile kabul etmişti. Hiç hesapta olmayan şey ise, orada suçüstü yakalanmaktı. Hem de başka bir hırsız tarafından. Üstelik son derece güzel bir kadındı bu hırsız. Gerçek bir soyguncu olan Clea ve Jordan’ın esas meselesi, mutluluğu birlikte yakalayıp yakalayamamaktan ziyade o kadar uzun süre hayatta kalıp kalamayacaklarıydı.

Karanlığı Beklerken & Kupa Kızı – 2 eKitap Kitabını İndir Kitabını İndir