background img
Eki 18, 2018
115 Views

Kalp Yolunu Seçer – Jennifer Probst Kitabını İndir

Written by

Kalp Yolunu Seçer – Jennifer Probst Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Romantik komedinin kraliçesinden aşk dolu bir hikaye “Kalp Yolunu Seçer” sizlerle.

Sawyer Wells yeni bir iş girişimi peşindedir. Kendisininde hiç yabancı olmadığı turizm içine girmeye karar kılan Wells bir butik oteller zinciri açma kararı alır. Bu sırada hiç mutlu bir evlilik yapmamış olan anne ve babanın kızı Julietta ailesinin gelirlerini iyi yöneterek kısa sürede yükselten ailenin son bekar üyesi güzel bir genç kızıdır. Fakat Julietta’in gözü işinden başka bir şey görmezken bir gün Wells’in ona açacağı otellerin yemek bölümüne kendisinin bakmasını istedikten sonra ikili arasında işten öte duygular vuku bulur.

 

Kalp Yolunu Seçer Hakkında

Julietta Conte, tam bir işkoliktir.

Conte ailesinin gerçek aşkı bulamamış, Milan’daki harika dairesinde yaşarken aile şirketlerini de yönetmekle meşgul son bekarıdır. Hayatının merkezinde sadece iş vardır.

Conte ailesinin Julietta hariç neredeyse bütün bireyleriyle tanışan Sawyer Wells ise Julietta’nın hayatına, mümkün olan en doğru yerden girer: iş.

Açacağı butik oteller zincirinin pastane işlerini alması için Julietta’ya getirdiği teklif, reddedilemeyecek kadar başarılı bir projedir. Ancak işkolik kızımız bu teklifi kabul ederek hayatına sadece başarılı bir iş sözleşmesi katacağını zannederken yanılmaktadır.

 

Kalp Yolunu Seçer – Jennifer Probst Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir