background img
Eki 18, 2018
81 Views

Kalp Asla Unutmaz – Candace Camp Kitabını İndir

Written by

Kalp Asla Unutmaz – Candace Camp Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Bir çöp çatanın sadece düzeltemediği aşk hayatı kendinin ki olduğunu düşünün. Francesca adında ki lady uzun zamandır aşkı kovalasa da hep bir şeyler ters gitmiştir ve sorunu karşıda aramıştır. Bu durumdan artık bıkan Francesca bir karar alarak kendine sevenleri birleştirmeyi misyon edinmiştir. Bir süre sonra en son nişan attığı sevgilisi Dük Sinclair’in tamamen suçsuz olduğu kararına varması 3 yılını almıştır. Francesca hayatında köklü bir değişiklik yaparak eski nişanlısını kazanıp tüm hataları kabullenmeyi seçer ve yeteneklerini bu sefer kendi üzerinde kullanmaya kalkar.

Kalp Asla Unutmaz Hakkında

Leydi Francesca Haughston aşkı aramaktan vazgeçmiş, geçimini sağlamak üzere uygun çiftlerin arasını yapmayı kendine meslek edinmiştir. Bu nedenle uzun zaman önce nişan attığı Rochford Dükü Sinclair’le bir iftira yüzünden ayrıldığını öğrenince hatasını telafi etmek için yeni yeteneklerini kullanmaya karar verir.

Francesca, Dük’le aralarında ne varsa uzun yıllar önce bittiğinden ve bu durumun tek sorumlusunun da kendisi olduğundan emindir. Sinclair’in bakışları ve onu kollarına alması ise sadece daha genç ve daha uygun bir eş için yaptığı hazırlıktan ibarettir. Ancak Francesca çok geçmeden bu aşk derslerinin ikisini de ateşe atabilecek bir tutkuya dönüşeceğini görecektir.

Kalp Asla Unutmaz Yorumlar

“Camp bir kez daha ustalığını gösterip tarihî romans hayranları kadar, modern romans severleri de cezbedecek, ateşli bir aşk hikâyesi yaratmış.”
-Publishers Weekly-

Kalp Asla Unutmaz – Candace Camp Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir