Kalbimin Sahibi – A. L. Jackson Kitabını İndir

tarafından
47
Kalbimin Sahibi – A. L. Jackson Kitabını İndir

Kalbimin Sahibi – A. L. Jackson Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
William kendinden ve ona karşı olan her şeyden kaçarak 6 yılını doğduğu ve sevdiği kişilerden çok uzakta geçirmiştir. ondan çalınan bu karanlık 6 yıl sonrasında son zamanlarda gördüğü kabuslar eklenince William tekrar dönmeye karar verir. Dönüşü her ne kadar istemese de oraya vardığında 6 yıl önce ki gibi bir bakışıyla onu ondan alan Maggie ile karşılaşır. Fakat Maggie’nin de 6 yılı sevmediği bir adamla evlendirilerek çalınmıştır. Bu iki kayıp ruh ken bendikleri için savaşacak mıydı? yoksa yine kaçacaklar mıydı?

Kalbimin Sahibi Hakkında

İki kaybolmuş ruh…

Altı yılını geçmişinden kaçarak, son sekiz ayını da geceleri ona rahat vermeyen rüyalarla savaşarak geçiren genç bir adam…

Gerçek aşkın ne olduğunu bu genç adam ona gösterene kadar, tüm hayatını umutsuzluk içinde geçiren genç bir kadın…

Altı sene boyunca boş hırsların ve sahte ilişkilerin dünyasına hapsolan William, kırılma noktasına vardığının ve bir yerden patlayacağının da farkındadır. Maggie ise, kendisini koşulsuz seven bu adam sayesinde karanlıkla geçen ömründe ilk defa bir ışık görür. Fakat kurtarıcısı, altı sene önce bu karanlığa yenik düşünce Maggie, kendini nasıl kaçacağını bilmediği bir hayatın içinde bulur.

Tam altı sene sonra William dönmeyeceğine yemin ettiği tek yere geri dönmek zorunda kalınca, yıllar önce tek bir bakışla kalbini çalan kadınla yüz yüze gelir. Yıllarca derinlere gömdüğü arzularının ve hayatı boyunca sevdiği tek kadınla birlikte bir hayat kurma hayallerinin yeniden gün yüzüne çıkmasıyla William, artık ondan altı yıl önce çalınanı geri almak için savaşmaya hazırdır.

Oysa William’ın bu savaşın ona neye mal olacağına dair en ufak bir fikri dahi yoktur.
Tutkun ve Son Pişmanlık’ın çok satan yazarı A.L. Jackson’dan sürükleyici bir aşk öyküsü daha sizlerle buluşuyor.

Kalbimin Sahibi – A. L. Jackson Kitabını İndir Kitabını İndir