Kalbimi Salla – Michelle A. Valentine Kitabını İndir

tarafından
47
Kalbimi Salla – Michelle A. Valentine  Kitabını İndir

Kalbimi Salla – Michelle A. Valentine Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
Noel Falcon müziğe tutkulu bir adamdır. Sevgilisi Lane, Noel için bu işin geleceği olmadığını boş hayaller peşinde koştuğunu söyler ve onu terk eder. Aradan bir süre geçtikten sonra Noel artık bir rock yıldızı olmuştur. Tabi kızımız Lane söylediklerinden pişman olsa da artık kuş uçmuş ve bunun pişmanlığını yaşamak zorundadır. Noel bir gün Lane’nin çalıştığı şirketi satın aldığında Lane neler olduğunu anlayamaz. Ama kariyeri için önemli olan bu işte yükselmek için Noel’in arzularını tatmin etmesi gerektiğini bilir.

 

Kalbimi Salla Hakkında

İyi kız Lane, Noel Falcon’dan ayrıldığı için son dört yıldır pişmanlık içinde. Rock yıldızı olma hayallerinin onu bir yere götürmeyeceğini söylediğinde mantıklı davrandığını düşünüyordu. Ama şimdi kendi kariyeri durgunken, onun bir rock tanrısı olduğunu görünce ne kadar yanlış yaptığını anlıyor. Noel, Lane’in staj yaptığı pazarlama şirketini kiraladığından Lane onu yeniden görmek zorunda kalacak. Hayalindeki yöneticilik işini şirkette garantilemek istiyorsa, Noel’i ikna etmek ve müşteri olarak kazanmak zorunda. Ne yazık ki kalbini kırdığı için Noel hâlâ ona kızgın.

Lane’in şirketi, Noel’in dikkatini çekmesi için onu Black Falcon konserine gönderdiğinde, onu görür görmez Lane’in hisleri allak bullak olur ve onu unutmadığını anlar. Ama Noel’in hayranlarıyla olan sayısız kaçamakları ve kendini beğenmiş tavırları, onu, bir zamanlar sevdiği aynı adam olmadığına inandırır. Görünüşe göre Noel şimdi sadece Lane’in vücudunu istemektedir. İşi kazanmak için ona ihtiyacı olduğunu söylediğinde, Noel değişmiş bir adam olduğunu Lane’i kendisiyle turneye gelmeye zorlayarak ispatlar.

Lane, Noel’in teklifini istemeyerek kabul ettikten sonra onu memnun etmek için ne gerekiyorsa isteyerek yapmaya başlar, bu onun baştan çıkarıcı isteklerine boyun eğmek de olsa… Lane çok geçmeden kandırmacanın tehlikeli bir oyun olduğunu ve oynayanın sadece kendisi olmadığını anlayacaktır. Söz konusu aşk olduğunda yapabileceğin tek hata, peşinden gitmemektir.

 

Kalbimi Salla – Michelle A. Valentine Kitabını İndir Kitabını İndir