Kadınsız Erkekler – Haruki Murakami – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

tarafından
42
Kadınsız Erkekler – Haruki Murakami – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

Kadınsız Erkekler – Haruki Murakami – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

 

Bir çok dünyada kitapları yok satan yazarın en son kitaplarından birisi olan “Kadınsız Erkekler” adlı eseri oldukça büyük beğeni topladı. Bu kitap erkek ve kadın çatışması üzerine yazılmış bir tür öykü tarzı içermektedir. Bir grup farklı ve bir birinden habersiz erkeklerin aynı noktada buluşmasını sağlayan kadınlar ve ayrılık üzerine yazılmıştır.

Bu ortalama 200 sayfalık e-kitabın içerisinde bulabileceğiniz duyguların sınırı olmadığı gibi insan ve insan doğasına dair bir çok detay ve bilgi vermektedir.

 

Kadınsız Erkekler Hakkında

Haruki Murakami’nin “Kadınsız Erkekler” adlı eseri, özlem, ihanet, ölüm, terk ediliş, vazgeçiş nedeniyle yalnız kalan birkaç erkeğin öyküsünün anlatıldığı bir hikaye derlemesidir.

“Bir gün sen de kadınsız erkeklerden olacaksın. O gün en ufak bir uyarı, küçücük bir ipucu vermeden; önsezi olarak hissettirmeden ya da içine doğmadan; kapını çalmadan, hiç beklemediğin bir anda seni bulacak. Bir köşeyi döndüğünde, aslında çoktan oraya varmış olduğunu anlayacaksın. Geriye dönmek mümkün olmayacak. O köşeyi bir kez dönünce, orası artık senin için mümkün olan tek dünya olacak. O dünyada sen kadınsız erkeklerden biri olarak anılacaksın.”  

 

Kadınsız Erkekler – Haruki Murakami – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabını İndir