background img
Eki 20, 2018
96 Views

Kader Ağları – Shannon Drake Kitabını İndir

Written by

Kader Ağları – Shannon Drake Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Orta çağda geçen kurgusuyla Viking ve İskoç topraklarının acımasızlığının ortasında alevlenen bir aşk.

İskoçya zor durumdaydı, Vikingler tarafından kuşatılmıştı. Bunun üzerine kral David ülkenin en güçlü adamlarından bir askeri birlik kurarak düşmanlarını püskürtme kararı aldı. Bu birliğin başına kokusuz, güçlü bir lord olan Waryk getirilerek aslan lord unvanıyla ödüllendirilmişti. Yalnız bu bu mevkiye sahip olmak için bir Vikingli olan Mellyora adlı asi kadınla evlenmek zorundadır. Mellyora bakire bir savaşçı olarak koca koynunda değil savaş alanında at sürerek hiç bir erkeğe boyun eğilme niyetinde değildi.

 

Kader Ağları Hakkında

İskoçya’nın işgal altında olduğu günlerde Kral David, kanının son damlasına kadar savaşacak sadık askerler aramaktadır. Bu askerlerin en ünlüsü Waryk de Graham’a, Aslan Lord adıyla birlikte şövalyelik unvanı verilmiştir ama bir İskoç şefi olarak bu onurlu mevkiye ulaşmasının bir bedeli vardır: Bedeni ve ruhuyla ona direnmeye yemin etmiş bir Viking gelini!

İrlandalı bir asilzade ve Viking bir babanın kızı olan Mellyora MacAdin, kendini Aslan Lord’un karşı konulamaz gücüne gönülsüz bir şekilde teslim olmuş bulana kadar babasından kalan toprakları savaşçı bir bakire gibi yönetmektedir, kılıcını kuşanarak ve hiçbir erkeğe boyun eğmeyerek…

Şimdi meydan okumakla teslimiyet arasında bölünen Mellyora aslında kime sadık olduğuna karar vermeli ve kocasının kalbindeki sırları keşfetmelidir.

 

Kader Ağları Yorumlar

Drake hayat verdiği karakterleri zengin bir şekilde tasvir etmiş; kahramanların romantik ilişkilerini Orta Çağ İskoçyası’nın gerçekçi biçimde tasvir ettiği çatışmalarının ve vahşetinin arasına güzelce yerleştirmiş.”
-Publishers Weekly

“Johanna Lindsey’in Orta Çağ ve Viking romanlarını sevenler bu kitaba bayılacaklar.” 
-Booklist-

Kader Ağları – Shannon Drake Kitabını İndir Kitabını İndir

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir