background img
Mar 28, 2018
73 Views

Jinekolojik Ve Obstetrik Cerrahi Sorunlar Ve Yönetim Seçenekleri Kitabını İndir

Written by

Jinekolojik Ve Obstetrik Cerrahi Sorunlar Ve Yönetim Seçenekleri Kitabının Açıklaması:

Jinekolojik Ve Obstetrik Cerrahi Sorunlar Ve Yönetim Seçenekleri

Kitabımızın Amacı, Bir Jinekoloji Ve Obstetri Cerrahını, Ameliyat Öncesinde, Ameliyat Sırasında Ve Sonrasında, Karşılaşabileceği Sorunlara Karşı Detaylı Düşünmesi Yönünden Uyarmak Ve Cerraha Temel Yönetim Seçeneklerini Sunmaktır. Bu Kitap, Pratikte Karanlık Nokta Olan İlgili İki Temel Konuya Hitap Etmektedir: Sorunlardan Nasıl Uzak Durulur Ve Eğer Bir Sorunla Karşı Karşıya İseniz Bununla Nasıl Baş Edersiniz. Bu Sebeple Ayrıntıya Fazla Girmeyen, Oldukça Pratik Bir El Kitabıdır.

Biz Editörler, Bir Kitabın Tek Başına Etkili Ve Güvenli Bir Cerrah Oluşturacağı Yanılgısından Uzağız. Cerrahi Yetenek, Uzman Bir Kılavuz Önderliğinde Dikkatli Ve Akılcı Çalışma İle Edinilmektedir. Bu Kitap, Bu Süreci Tamamlayıcı Şekilde Tasarlanmıştır.

Kitap, İlk Olarak Genel Preoperatif, İntraoperatif Ve Postoperatif Sorunlar Ve İkinci Olarak İse Çeşitli Özel Jinekolojik Ve Obstetrik Operasyonların Sorunlarını İçeren İki Kısma Ayrılmıştır. Bölümler Kısadır, Sorunları Yansıtan (İ) Kısa Bir Olgu Sunumu İle Başlamaktadır, Daha Sonra (İi) Sorunlar İle İlgili Bir Tartışma Kısmı Yer Almaktadır Ve Son Olarak (İii) Sorunların Mümkün Olan Yönetim Seçenekleri, Mantıklı Ve Mevcut Olan Kanıtları İle Ele Alınmaktadır. Her Bölümde Anahtar Noktalar Kutuları Bulunmaktadır Ve “Kolay Okuma” İçin İdealdir, Örneğin Ameliyathanede Ya Da Başka Bir Yerde Karşılaşılan Sorunları Oluşturan Durumları Hızlı Bir Şekilde Kontrol Edilebilir.

Bu Kitaptan Nasıl En İyi Şekilde Faydalanacaksınız? Olgu Sunumlarını Okumanızı Ve Bölümün Kalan Kısmını Okumadan Önce Yönetim Seçenekleri Üzerinde Çalışmanızı Öneririz. Kitaptaki Seçenekler İle Kendi Çözümlerinizi Karşılaştırın. Kıdemlileriniz Ve Sizden Alt Kıdemde Olan Çalışma Arkadaşlarınız İle Tartışın. Eğer Kitapta Verilen Çözümden Daha İyi Bir Çözüm Seçeneğiniz Bulunuyorsa Lütfen Bizimle Paylaşın; Eğer Size Katılıyorsak Bir Sonraki Baskıda Katkılarınızı Kabul Edeceğiz.

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir