Japon Çocuklarının En Sevdiği Masallar Pdf indir

tarafından
4
Japon Çocuklarının En Sevdiği Masallar Pdf indir


Japon Çocuklarının En Sevdiği Masallar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Japanese Chidren’s Favorite Stories sayfadan oluşan Japon Çocuklarının En Sevdiği Masallar kitabı 9789755334622 olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Japon Çocuklarının En Sevdiği Masallar isimli kitap 22.06.2018 dilinde ve 108 ebatındadır. Japon Çocuklarının En Sevdiği Masallar kitabını Florence Sakade numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Japon Çocuklarının En Sevdiği Masallar pdf oku indir.

Japon Çocuklarının En Sevdiği Masallar pdf indir

Elinizdeki kitapta Japon çocuklarının en sevdiği yirmi masalla ve bu masalların müthiş kahramanlarıyla tanışacaksınız: Uzun burunlu oyuncu cinler, ufak porsuk ayakları ve kuyruğuyla Bumbuku; dalkılıcıyla Ufak Pir-İnç; çocukların koruyucusu Jizo’nun yürüyen yontuları; küt kuyruklu Bong-bong ve diğerleri… Bunun yanı sıra kitabın geliştirilen bu ikinci baskısında masal metinlerine, ünlü Japon çizer Yoshisuke Kurosaki’nin on ikisi tam renkli olmak üzere doksan çizimi eşlik ediyor.
 
Çocuklar ana babalarıyla birlikte Japon Çocuklarının En Sevdiği Masallar’ı okurken en sevdikleri masalın hangisi olduğuna karar vermeye çalışacaklar ve harika zaman geçirecekler.

Japon Çocuklarının En Sevdiği Masallar kitap özeti

Japon Çocuklarının En Sevdiği Masallar pdf oku

Japon Çocuklarının En Sevdiği Masallar Pdf indir