İyi Günde Kötü Günde – Özcan Yılmaz Kitabını İndir

tarafından
57
İyi Günde Kötü Günde – Özcan Yılmaz Kitabını İndir

İyi Günde Kötü Günde – Özcan Yılmaz Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

Ödüllü bir altKitap yayımı olan roman “İyi Günde Kötü Günde ” insanın sevdiğiyle sadece iyi günlerinden dışarı çıkarak işin gerçekciliği kötü günleri de bize sade ama etkileyici bir dille anlatıyor. İnsanın kötü gününde genelde yanında bulunanların da kötü yönleri aydınlığa çıkar. Bazı sevdiğiniz insanları bile kötü gününüz de tanımak sizi onlardan uzaklaştırmaya yeter.

 

İyi Günde Kötü Günde Hakkında

Evlendiler ve sonsuza kadar mutlu yaşadılar… Masallar bunu anlatadursun, İyi Günde, Kötü Günde öyküleri bizi gerçeğe daha yakın yerlerde dolaştırıyor. 
2013 altKitap Öykü Ödülü üçüncülüğünü Pis Adam ile kazanan ve altKitap okurlarının anımsayacağı bir isim olan Özcan Yılmaz, ilk kitabında ayın görünmeyen ama varlığını bildiğimiz karanlık tarafını keşfe davet ediyor bizi. Ayrılıklar, kayıplar, özlemler ve pişmanlıklara şahit oluyor, samimi bir çaresizlikle tanışıyoruz. Özenli dili ve sade anlatımıyla iyi günler kadar kötü günleri okumaktan da keyif alıyoruz Özcan Yılmaz’ın kaleminden.
2000 yılından beri ücretsiz e-kitap yayımlayan ve okurlarına kaliteli bir içerik sunma gayretinde olan altKitap’ın yeni kitabını severek okuyacağınızı umuyoruz.

 

İyi Günde Kötü Günde – Özcan Yılmaz Kitabını İndir Kitabını İndir