background img
Ağu 11, 2018
66 Views

İyi Bir Psikopatın Başarı Rehberi Kitabını İndir

Written by

İyi Bir Psikopatın Başarı Rehberi Kitabının Açıklaması:

İyi Bir Psikopatın Başarı Rehberi

“İyi Psikopat’La Tanışın. O Sizi Zaten Tanıyor
Çünkü Doğduğunuzdan Beri İçinizde!

Hepimizin Tanıdığı Korkusuz, Tuttuğunu Koparan, Kendine Güvenen, Başarılı İnsanlar Vardır. Ama Çoğumuz Bu Özelliklerin Psikologların “Psikopatik Kişilik” Dedikleri Bir Spektrumu Oluşturduğunu, “Kötü” Psikopatların Yanı Sıra “İyi” Psikopatların Da Olduğunu Bilmez.

Profesör Kevin Dutton Tüm Ömrünü Psikopatları İnceleyerek Geçirmiştir. İngiliz Özel Kuvvetler Kahramanı Andy Mcnab’Le De Bir Araştırma Esnasında Tanışmış Ve Onda Keşfettikleri Profesörü Şaşırtmıştır. Mcnab’E Psikopat Teşhisi Konmuştur Fakat O Bir İyi Psikopattır. Kötü Psikopatların Aksine Gaddarlık, Korkusuzluk, Vicdan Ve Empati Gibi Özelliklerini İçinde Bulunduğu Durumlara Göre Ayarlayabilir Ve Olabileceğinin En İyisi Olmak İçin Bu Özelliklerini Kullanır.

Bu Kitap, Andy Mcnab’İn Sıra Dışı Ve Çok Çeşitli Tecrübelerini Kevin Dutton’In Çözümleme Yeteneğiyle Birleştirerek İyi Psikopatların Ne Açılardan Farklı Düşündüklerini Ve Bunun Sizin İçin Ne İfade Ettiğini Keşfe Çıkarken Önemli Soruları Gün Yüzüne Çıkarıyor:

Hayattan Ne İstiyorsunuz? Bu İstediğinizi Elde Etmek İçin Cazibe, Baskı Altında Soğukkanlılık, Öz Güven Ve Cesaret Gibi
Nitelikleri Nasıl Geliştirip Kullanabilirsiniz?

Bu Eser Size Hem Özel Hem De İş Hayatınızda Kendinizi Gerçekleştirebilmeniz İçin Eşsiz, Eğlenceli Bir Yol Haritası Sunuyor.

“Bir Psikopat Gibi Davranmak Aşk Ve İş Hayatınızda Faydalı Olabilir.”
-Daily Telegraph-

“Siz De Bir Psikopat Olabilir Misiniz? Başarının Sırrı Bu Olabilir Mi? Bu Kitap Onların Kişilik Özelliklerine Sahip Olmanın Hayat Savaşından Galip Çıkmakta Ne Kadar Büyük Bir Rol Oynadığını Gözler Önüne Seriyor.”

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir