İstediğiniz Kişiye 8 Dakikada Nasıl Evet Dedirtirsiniz? – Kevin Hogan – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

tarafından
44
İstediğiniz Kişiye 8 Dakikada Nasıl Evet Dedirtirsiniz? – Kevin Hogan – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir

İstediğiniz Kişiye 8 Dakikada Nasıl Evet Dedirtirsiniz? – Kevin Hogan – PDF ve EPUB İndir | E-KİTAP İNDİR Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
İkna ve etkile sanatı uzmanı olan Kevin Hogan’ın en bilinen popüler kitabı. Düşünsenize bir istediğiniz kişiyi kendi amaçlarınız uğrunda ikna edebilme kabiliyetine sahip olsanız hayatınız da neler değişmezdi? Gerek profesyonel iş hayatınızda gerekse özel hayatınızda canınızı sıkan durumların çoğu birilerini ikna edemediğinizden dolayı gerçekleşmektedir. İşte bu kitap sizlere en önemli ikna tekniklerini uzun çalışmalar sonucu ortaya çıkan bulgulara dayanarak sizlere 8 dakika da bir kişiyi nasıl ikna edebileceğinizi ona EVET dedirteceğinizi anlatıyor.

İstediğiniz Kişiye 8 Dakikada Nasıl Evet Dedirtirsiniz Hakkında

HAZIR OLUN! Düşünme biçiminizi, iş hayatınızı, aileniz ve dostlarınızla iletişim kurma yönteminizi, yani hayatınızı değiştirecek bir kitapla karşı karşıyasınız. Satış görevlilerinin, pazarlama uzmanlarının ve geçimini çevresindekileri ikna ederek sağlayanların, en yeni ve en etkili teknikleri bilmemelerinin mazereti olamaz. Etkileme sanatının duayeni Kevin Hogan, bu teknikleri kullanarak herhangi bir kişiye en fazla 8 dakika içersinde evet dedirtmenizin yöntemlerini ve şimdiye dek duymadığınız etkileme sanatına ait sırlarını sizinle bu kitapta paylaştı!.. Heyecanlanın. Daha önce böyle bir şey okumadınız. Tadını çıkarın; eğlenceli olacak! Kötü amaçlı bir insanın bu kitaptaki ikna sırlarını kullanarak neler yapabileceğini düşününce ürperiyorum, iyi insanların elinde yaratabileceği harikaları düşününce ise seviniyorum. Şaşırtıcı, şok edici, heyecan verici bir kitap. Joe Vitale The Attractor Factor kitabının yazarı.