İskoçyalı'nın Aşkı – Amanda Forester Kitabını İndir

tarafından
58
İskoçyalı'nın Aşkı – Amanda Forester Kitabını İndir

İskoçyalı'nın Aşkı – Amanda Forester Kitabını İndir Kitabının Açıklaması:
 

İskoç topraklarının sıcak hikayelerinin bir tanesi daha “İskoçyalı’nın Aşkı” içinizi ısıtacak satırların okunması için sizler beklemekte.

Aila erkelerden hep kendini soyutlamış bir genç kadındır. Kendisini kiliseye ve dinine adamıştır. Bu yüzden içine kapanık ve sadece ibadetinde olan bir kişiliktir. Fakat o sırada İskoç topraklarında bitmek bilmeyen savaşlar ailesinde babasından başka erkek üye bırakmamıştır. Mallarını korumak için Aila’yı evlendirmek isteyen babası ona Padyn’i bulur. Padyn kendisi savaş sırasındayken tüm ailesi öldürülmüş toprakları ele geçirilmiştir. Padyn’in tekrar eski gücüne kavuşması ve geriye kalan ailesinin yaşaması için toprak gerekmektedir.

 

İskoçyalı’nın Aşkı Hakkında

Leydi Aila Graham, kendini kiliseye adamıştır. Ancak erkek kardeşi öldürülünce, topraklarını koruyacak bir erkeğin aileye katılmasını sağlamak için, babası tarafından evlenmeye zorlanır.

Padyn MacLaren, İngilizlere karşı giriştiği savaştan, kendisi gibi yorgun düşmüş bir grup adamıyla birlikte döndüğünde klanını ve topraklarını darmadağın bir halde bulur. Klanına yeniden güç kazandırmak için Aila’ya kalan mirasa ihtiyacı vardır.

Aila’nın babası, kızını Padyn MacLaren ile evlendirecek ve topraklarını koruması için ihtiyaç duyduğu savaşçı güçlere kavuşacaktır.

Pady MacLaren ise Aila’yla evlenerek, klanı için ihtiyaç duyduğu topraklara ve zenginliğe kavuşacaktır.

Peki ya Aila? Kendine çizdiği yoldan sapmasına neden olan evlilik, onun hayatına neler getirecektir?

İskoçyalı’nın Aşkı Yorumlar

“Amanda Forester, mükemmel hikâye anlatıcılığı ile Ortaçağ İskoç romanlarına yepyeni bir coşku getiriyor.”

Geri Russell

 

İskoçyalı'nın Aşkı – Amanda Forester Kitabını İndir Kitabını İndir